Myslovitz na smartphonie

Po blisko pięcioletniej przerwie Myslovitz wraca z nową płytą „Nieważne jak wysoko jesteśmy…”. Wydarzeniu towarzyszy premiera oficjalnej aplikacji mobilnej, w całości poświęconej rodzimemu zespołowi muzycznemu. 

 

 

Przy promocji nowego albumu zespół Myslovitz zainwestował w innowacyjne formy promocji. Udostępniona wraz z premierą płyty aplikacja mobilna to funkcjonalne narzędzie, gwarantujące dostęp do szerokiej bazy informacji o grupie. Daje ona możliwość korzystania ze stale aktualizowanej bazy newsów, galerii zdjęć czy fanpage’a zespołu. Na potrzeby aplikacji muzycy udostępnili także sample utworów znajdujących się na nowej płycie.

Myslovitz aplikacja Myslovitz na smartphonie

Posiadacze smartphone’ów z systemem operacyjnym Google Android oraz Apple iOS, mogą już bezpłatnie pobrać program z Android Market i AppStore.

– Zakładamy dalszy rozwój aplikacji  i  poszerzanie jej o kolejne funkcjonalności, które zostaną wdrożone w następnych wersjach – mówi Bartosz Brażewicz-Dosiółko, dyrektor IT firmy MoveApp, odpowiadającej za przygotowanie i realizację projektu. – Na Zachodzie tego rodzaju rozwiązania stanowią nieodłączny element promocji większości zespołów – dodaje.

O tym, że zapotrzebowanie na  aplikacje mobilne jest duże także na krajowym rynku, może świadczyć fakt, że już pierwszego dnia aplikacja została pobrana przez kilkuset użytkowników Smartphone’ów.

Aplikacja jest dostępna: w wersji na iPhone’a – pod tym linkiem, w wersji na Androida – pod tym linkiem.

Zobacz podobne:

, , , ,

  • Nowlasnie

    M. nieśmiało wchodzi na rynek mobilny. Ale i dobre to może przetrze szlaki innym. Zespoły muszą rozumieć że kilka skocznych melodii nagranie płyty w wytwórni nie wystarczy. Potrzebne są bardziej niestandardowe działania. Ale dla M. brawo!