„Diddy” Combs uruchomi społecznościową telewizję [wideo]

Opublikowano: 23 lutego 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Amerykański muzyk Sean „Diddy” Combs zapowiedział uruchomienie Revolt TV, nowej stacji telewizyjnej, która ma być silnie zintegrowana z serwisami społecznościowymi.

Muzyk przekonuje, że jego celem jest łączenie muzyków z fanami. Jego zdaniem odpowiednia do tego jest stacja telewizyjna wykorzystująca media społecznościowe. W Revolt TV pojawiać mają się teledyski, występy na żywo, informacje branżowe. Widzowie będą mogli wchodzić w interakcje z prezenterami i gośćmi.

Revolt jest pierwszą stacją stworzoną całkowicie i od początku w erze mediów społecznościowych. Budujemy platformę dla artystów, którzy będą mogli dotrzeć do ogromnej liczby osób w kompletnie odmienny sposób – oświadczył Combs.

Revolt TV pojawić ma się w amerykańskiej sieci Comcast-NBC w 2013 roku. Poniżej wideo z zapowiedzią uruchomienia nowej stacji.

Dawid Zaraziński„Diddy” Combs uruchomi społecznościową telewizję [wideo]

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.