„Wakacyjny kurs inwestowania na GPW” w Gdańsku

12 sierpnia o godzinie 17:00 w Hotelu Novotel przy ul. Pszennej 1 w Gdańsku odbędzie się „Wakacyjny kurs inwestowania na GPW”, spotkanie skierowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką giełdy, chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu metod i sposobów inwestowania w papiery wartościowe. Organizatorem spotkania jest Dom Maklerski PKO BP.

242-symbol-dmpkobp-2-sym-pl-oo-kp-pCelem „Wakacyjnego kursu inwestowania na GPW” jest umożliwienie uczestnikom zdobycia rzetelnej i fachowej wiedzy na temat sposobów inwestowania na rynku kapitałowym oraz aktualnej sytuacji na giełdzie. Do dyspozycji uczestników będą zarówno eksperci i analitycy ze strony Domu Maklerskiego PKO BP, jak i niezależni doradcy giełdowi – mówi Rafał Popiel, dyrektor biura sprzedaży detalicznej Domu Maklerskiego PKO BP.

Podczas kursu zostaną zaprezentowane zagadnienia analizy fundamentalnej, analizy technicznej oraz metody zastosowania tej wiedzy w praktyce. Poruszony zostanie temat bieżącej sytuacji na giełdzie, metod rozwiązywania codziennych dylematów inwestorów indywidualnych oraz sposobów sprawnego poruszania się w gąszczu informacji publikowanych przez spółki giełdowe.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny pod tym adresem i wysłać go na adres: [email protected]

Szczegółowe informacje: www.dm.pkobp.pl

Patronem spotkania jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Patroni medialni: Gazeta Bankowa, e-biznes.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top