„Wakacyjny kurs inwestowania na GPW” wzbudził zainteresowanie

Opublikowano: 17 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

12 sierpnia w Hotelu Novotel w Gdańsku Dom Maklerski PKO BP zorganizował „Wakacyjny kurs inwestowania na GPW”, spotkanie skierowane do inwestorów oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką giełdy. Frekwencja wyniosła ponad 150 proc. planowanej liczy uczestników.

Większość kursów i szkoleń poświęconych tematyce giełdy i inwestowania odbywa się od jesieni do wiosny. Jako jedni z pierwszych zdecydowaliśmy się zorganizować spotkanie podczas wakacji – w sezonie urlopowym. Tym większa nasza satysfakcja, że „Wakacyjny kursu inwestowania na GPW” spotkał się z tak dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów z Pomorza. Sukces tego przedsięwzięcia sprawił, że planujemy kolejne edycje spotkań: następne odbędzie się w Lublinie – powiedział Rafał Popiel, dyrektor biura sprzedaży detalicznej Domu Maklerskiego PKO BP.

Wykłady obejmowały zagadnienia analizy fundamentalnej, metody wyceny spółek oraz elementy analizy technicznej. Do dyspozycji uczestników był niezależny ekspert, jak również analitycy i specjaliści z DM PKO BP.

Patronem spotkania było Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Patronem medialnym – e-biznes.pl.

Dawid Zaraziński„Wakacyjny kurs inwestowania na GPW” wzbudził zainteresowanie

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.