5 rzeczy, które liczą się przy wyborze hotelu przez biznes

Wybór hotelu na spotkanie firmowe to trudne zadanie. Musimy pamiętać, że zarówno charakter obiektu, jak i jego lokalizacja wpływają na powodzenie podjętej inicjatywy. Podpowiadamy, co jest ważne w trakcie poszukiwań i jak powinien wyglądać hotel idealny dla biznesu.

5 rzeczy, które liczą się przy wyborze hotelu przez biznes 1

Lokalizacja hotelu

Kluczowy element wyboru idealnego obiektu dla potrzeb spotkania firmowego stanowi jego lokalizacja. Miejsce, w którym zatrzymają się uczestnicy eventu powinno znajdować się jak najbliżej centrum oraz być dobrze skomunikowane z miastem. Warto też zwrócić uwagę na takie umiejscowienie hotelu dla potrzeb biznesowych, by jednocześnie zapewnić kameralną atmosferę sprzyjającą skupieniu.

Wszystkie te elementy skupia w sobie Lublinianka – hotel położony w samym centrum Lublina, co pozwala w dosłownie kilka chwil po wyjściu z niego, dotrzeć do najbardziej reprezentatywnych miejsc tego tętniącego życiem i wypełnionego kulturalnymi „smaczkami” miasta. Warto tu nadmienić, że sam Lublin to miasto niezwykle reprezentatywne, do którego łatwo dotrzeć, a gdzie często odbywają się spotkania firmowe różnego szczebla.

5 rzeczy, które liczą się przy wyborze hotelu przez biznes 2
Hotel Lublinanka znajduje się w samym centrum Lublina. Fot. lublinianka.com


Pojemność i wyposażenie sal konferencyjnych

Drugą istotną kwestię w poszukiwaniu najlepszej oferty hotelowej dla firm stanowią sale konferencyjne. Powinny być na tyle przestronne, by bez trudu pomieściły każdą (dowolną) liczbę uczestników. Z drugiej zaś strony urządzone tak, aby – w razie potrzeb – mieli oni ułatwiony dostęp do siebie wzajemnie (czego wymagają chociażby imprezy integracyjne) oraz do osoby prowadzącej.

Sale muszą być w pełni wyposażone, co znacznie ułatwi sprawne przeprowadzenie: kameralnego spotkania, prezentacji, szkolenia czy sporej konferencji tematycznej z zaproszonymi dodatkowo gośćmi. Pod tym względem Lublinianka również nie zawiedzie oczekiwań swojego klienta. Znajduje się w niej bowiem doskonale przygotowane centrum konferencyjne. Na klientów czekają przestronne, wygodne, eleganckie i stylowe sale konferencyjne.

Zobacz sale konferencyjne w Hotelu Lublinianka: https://www.lublinianka.com/konferencje

Każda z nich jest klimatyzowana, co sprzyja wielogodzinnym posiedzeniom, spotkaniom o charakterze integracyjnym, a przede wszystkim trudnym negocjacjom. W razie problemów Lublinianka oferuje dodatkową usługę, jaką jest organizacja eventów.

5 rzeczy, które liczą się przy wyborze hotelu przez biznes 3
Grand Hotel Lublinanka zapewnia profesjonalne sale konferencyjne i szkoleniowe w Lublinie. Fot. lublinianka.com


Baza noclegowa i wyposażenie pokoi

Idealny hotel dla biznesu musi stanowić dobrą bazę noclegową. Nie bez znaczenia jest przy tym zarówno wygląd samego obiektu, jak i pokoi hotelowych. Stawiając na IBB Grand Hotel Lublinianka klient dokonuje po raz kolejny właściwego wyboru. Na korzyść obiektu przemawiają: jasne, przestronne i elegancko umeblowane pokoje, tak urządzone i przystosowane, by można było w nich zarówno wypoczywać, jak i pracować.

Pokoje są w pełni wyposażone z licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami jak ogrzewanie podłogowe w łazience czy okno dachowe zdalnie sterowane. Warto podkreślić, że jest to też hotel SPA. Po dniu pełnym stresu goście mogą więc udać się do sauny, na siłownię bądź skorzystać z łaźni tureckiej lub masaży relaksacyjnych. Zaletę hotelu stanowi też różna klasa pokoi zarówno jedno – jak i dwuosobowych. Ma to wpływ na zapewnienie najwyższego komfortu gościom, ale również na dostosowanie oferty do możliwości finansowych klienta.

Obsługa techniczna i cateringowa

Nie bez znaczenia jet też wysoki poziom obsługi technicznej i cateringowej. Powinny one jednocześnie pozwalać na indywidualne dopasowanie do potrzeb klienta. Lublinianka, jako doświadczone centrum konferencyjne oferuje dobre zaplecze techniczne sal konferencyjnych. Ponadto każdy z pokoi został wyposażony w rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort pobytu gości biznesowych.

Jeśli chodzi o zaplecze cateringowe, to klient może skorzystać z jednej z lepszych w Polsce restauracji hotelowej BelEtage, gdzie czekają na niego: pyszne menu; klimatyzowany i najbardziej elegancki w całym Lublinie lokal; możliwość zjedzenia na hotelowym tarasie (w cieplejsze dni czy miesiące). Warto dodać, że obsługa cateringowa obejmuje również indywidualne udekorowanie wnętrza adekwatnie do charakteru organizowanego eventu.

Zobacz pełną ofertę cateringu: https://www.lublinianka.com/restauracja/grand-catering

5 rzeczy, które liczą się przy wyborze hotelu przez biznes 4
Restauracja BelEtage zapewnia wyśmienite potrawy w usłudze cateringowej. Fot. lublinianka.com


Oferty biznesowe dla firm

Istotnym elementem dokonywanego wyboru, jest też zakres oferty biznesowej dla firm oraz informacja, czy dany obiekt takową posiada. Hotel Lublinianka w Lublinie posiada dobrze przygotowaną ofertę. Stanowią ją nie tylko atrakcyjne rabaty i warunki, ale również możliwość skorzystania z bogatego programu atrakcji. Hotel oferuje w tym zakresie pełną obsługę z wynajęciem koordynatora, który zajmie się organizacją i przeprowadzeniem spotkania firmowego zarówno o oficjalnym, jak i nieco lżejszym charakterze.

Wybierając pobyt biznesowy dla swoich gości w tak dobrze zorganizowanym i świetnie położonym hotelu, jak Lublinianka każde spotkanie nabiera zupełnie innego charakteru. Już sam pobyt w starannie odrestaurowanym obiekcie o ponad 100-letniej historii, który łączy w sobie elementy historyczne z nowoczesnymi sprawi, że Twoi goście będą bardzo dobrze wspominali zorganizowany przez Ciebie event.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry