5 sposobów na to, jak poprawić system kontroli dostępu w swoim budynku

Kontrola dostępu to rozwiązanie szczególnie korzystne dla firm i przedsiębiorstw. Dzięki nowoczesnym technologiom i urządzeniom możliwe jest nadzorowanie nie tylko pomieszczeń, ale również obszaru znajdującego się wokół. Innowacyjne rozwiązania pozwalają skutecznie chronić i zabezpieczać mienie przed dostępem osób nieupoważnionych.

5 sposobów na to, jak poprawić system kontroli dostępu w swoim budynku 1

Rozszerzaj istniejące systemy

Zamontowany system można modernizować i integrować z innymi urządzeniami tak, by zachować wszelkie środki bezpieczeństwa, ale również ułatwić pracę w firmie. Karty inteligentne od Schneider Electric zapewniają wydajność, jakość i przede wszystkim kompatybilność z innymi urządzeniami znajdującymi się w budynku.

Zarządzaj urządzeniami alarmowymi

Systemy kontroli dostępu wzbogacić można o zarządzanie alarmami. Jest to zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim pracownikom, a także całemu przedsiębiorstwu wraz z maszynami i mieniem przed niebezpieczeństwem. Alarm pojawi się natychmiast po wykryciu najmniejszego stopnia ryzyka i ostrzeże zarówno zatrudnionych, jak i właściciela budynku.

Monitoruj osoby wchodzące na teren zakładu

Zarządzanie gośćmi to szczególnie korzystne rozwiązanie, które pozwala monitorować podejmowane działania. Dzięki temu do wnętrza firmy nie wejdzie nikt, kto byłby do tego nieupoważniony. Takie zabezpieczenie pozwoli ochronić istotne dane lub dostęp do ważnych urządzeń.

Reaguj natychmiast w wypadku włamania

System sygnalizacji włamania i napadu to kolejne rozwiązanie, które przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa w firmie. Urządzenia do kontroli dostępu w budynku oferowane przez Schneider Electric charakteryzują się wykorzystaniem zaawansowanych technologii, dzięki którym możliwe jest zastosowanie kilku rozwiązań naraz.

… A wszystko to rób, nie ruszając się z fotela!

Bezpieczeństwo i wygoda podczas kontrolowania budynku możliwa jest nie tylko dzięki zamontowaniu systemu urządzeń do tego przeznaczonych, ale również dzięki specjalnie stworzonym oprogramowaniom. Ich łatwa obsługa oraz szybkie działanie to duże ułatwienie w sprawowaniu nadzoru nad budynkiem, dlatego od czasu do czasu warto program zaktualizować lub zakupić zupełnie nowy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry