5 tysięcy podpisów w angielski.edu.pl

Opublikowano: 1 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Pod zainicjowaną przez serwis angielski.edu.pl petycją o
przywrócenie uznawalności certyfikatów językowych na maturze podpisało się blisko pięć tysięcy osób!

Witryna angielski.edu.pl zbierała podpisy pod prośbą do MENiS o uznawanie certyfikatów językowych (jak np. FCE, CAE, CPE z angielskiego) na egzaminie maturalnym (od przyszłego roku żaden z certyfikatów nie będzie honorowany). Akcję patronatem medialnym objęły także Dziennik Internautów, Angliści.pl, Nauka.pl oraz Nastolatek.pl. Akcja zakończyła się dużym sukcesem w internetowej ankiecie oddało głos 1047 osoby, a 3751 osób podpisało się pod petycją w wersji papierowej. Inicjatorzy akcji przekazali informacje o jej rezultatach do MENiS.

W najbliższym czasie oryginały podpisów zostaną złożone w urzędzie, zgodnie z prośbą Ministerstwa. Pozostaje mieć nadzieję, że urzędnicy wezmą pod uwagę zarówno głosy poparcia, jak i ważkie argumenty merytoryczne przemawiające za uznawaniem niektórych certyfikatów na egzaminie maturalnym.

http://www.angielski.edu.pl

Sylwester Kozak5 tysięcy podpisów w angielski.edu.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.