ADT wprowadza cyfrowy system zarządzania obrazem oparty na technologii IP

Opublikowano: 8 lutego 2006. Kategoria: Rynek.

ADT, dostawca elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz systemów przeciwpożarowych, wprowadza na rynek nową generację cyfrowego systemu zarządzania obrazem Intellex, który przystosowany jest do pracy w sieciach IP.

Wprowadzenie rejestratora Intellex IP przenosi rodzinę produktów Intellex w nową erę systemów zarządzania obrazem, umożliwiając rejestrację pełnej klatki (2 półobrazów), co zapewnia dwukrotnie większą rozdzielczość w porównaniu z obecnym systemem Intellex. Wykorzystując kamery IP, cyfrowe kamery i serwery wideo, sygnał wideo przesyłany jest nie przez kable koncentryczne, lecz sieć IP. Kamery analogowe można jednak wciąż łatwo podłączyć do systemu nadzoru wizyjnego opartego o Intellex IP poprzez użycie kodera wizyjnego IP w dowolnym miejscu w sieci.

Intellex IP jest o 4 razy mniejszy od poprzedniego systemu Intellex i odpowiada na potrzeby szerokiej gamy zastosowań tj: kasyna, placówki edukacyjne, placówki medyczne, banki i instytucje finansowe, obiekty rządowe, biurowe i inne. Intellex IP umożliwia multipleksowanie sygnału wizyjnego, detekcję alarmów i zdarzeń oraz rejestrację dźwięku, tekstu i obrazów. Rozwiązanie to umożliwia również wyświetlanie jednocześnie obrazu na żywo oraz odtwarzanie zarejestrowanych obrazów, dźwięku, i tekstu. Co więcej, zdalny dostęp jest możliwy dla wielu użytkowników, którzy mogą wykonywać archiwizację, wyszukiwanie i inne funkcje podczas nagrywania obrazu z wielu kamer.

Telix

Sylwester KozakADT wprowadza cyfrowy system zarządzania obrazem oparty na technologii IP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.