Agencja modelek online

Początek 2004 roku to data narodzin nowej agencji – Numer 1, która zajmuje się dobieraniem modelek i modeli do pokazów, modowych sesji zdjęciowych, katalogów, fotografii i filmów reklamowych, a także obsługi prestiżowych imprez.

Od marca agencja rozpoczęła stałą współpracę z Czechoslovak Models – najstarszą i najbardziej liczącą się agencją na rynku czeskim. Modelki Czech Models pracowały dla takich klientów jak Ungaro, czy Escada, a ich sesje zdjęciowe można oglądać m.in. w magazynie Vogue, Elle, Cosmopolitan, czy Harper’s Bazaar.

Współpraca pomiędzy agencjami oznacza dla polskich dziewczyn szansę na międzynarodowe kontrakty za pośrednictwem Czech Models, a także ciekawą pracę z czeskimi modelkami w Polsce. Czechoslovak Models otworzyło drogę do kariery wielu obecnym światowym gwiazdom, między innymi Evie Herzigovej.

“Naszym celem jest poszukiwanie ciekawych i niepowtarzalnych modelek oraz modeli, dzięki którym wyznaczymy nowe standardy na rynku. Nasze aspiracje, pasja i wrażliwość sprawiają, że wierzymy w niepowtarzalność urody polskich dziewczyn i ich szanse na międzynarodowe kariery. Nasze plany rozwojowe sięgają daleko poza granice Polski.” – powiedziała Małgorzata Dąbrowska.

W sieci dostępna jest już strona internetowa Numer1, gdzie znajdują się wszystkie informacje o agencji, fotografie modelek, dział najczęściej zadawanych pytań oraz kontakt dla osób zainteresowanych współpracą.

http://www.numer1.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry