Akademia Niania.pl

Serwis Niania.pl uruchomił usługę Akademia Niania.pl. Kursy szkoleniowe on-line prowadzone przy współpracy z dyplomowanymi pedagogami pozwalają podnosić kwalifikacje nianiom zarejestrowanym w serwisie, a także szkolić osoby, które dopiero chcą zostać opiekunkami.

Niania.pl jest serwisem pośrednictwa pracy w opiece nad dziećmi. W serwisie  opiekunki zakładają swoje profile i poszukują pracy, rodzice natomiast dają oferty pracy poszukując niań. Celem serwisu jest oferowanie większej wartości dodanej niż inne serwisy ogłoszeniowe polegającej na sprawdzaniu profili i tożsamości opiekunek oraz wykorzystaniu takich narzędzi jak referencje i rankingi niań.

Dzięki uruchomieniu usługi Akademia Niania.pl właściciele serwisu mają nadzieję na ciągłe podnoszenie kwalifikacji zarejestrowanych opiekunek oraz zdobycie nowych użytkowników chcących odbyć szkolenie.

W zeszłym roku serwis został kupiony przez spółkę Pomocni.pl, której inwestorem jest anioł biznesu Łukasz Gadowski i niemiecki fundusz Team Europe Ventures. Serwis Niania.pl został całkowicie przebudowany i jego nowa wersja ruszyła w październiku 2008.

www.niania.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top