Allcool.pl pozyskuje 66 tys. złotych w kampanii crowdfundingowej

Opublikowano: 4 września 2014. Kategoria: Startupy. Tagi: ,

Allcool.pl w zamian za udziały pozyskał finansowanie na rozwój. W ramach kampanii prowadzonej w crowdangels.pl, na wyłożenie pieniędzy zdecydowało się 25 inwestorów, którzy przekazali łącznie ponad 66 tys. zł.

allcool

Allcool.pl ma ułatwić konsumentom zakup alkoholi wprost od producentów – głównie mniej znanych marek. Serwis ma być pośrednikiem i zapewniać obsługę logistyczną.

Projekt pozyskał już około 16 tys. złotych ponad plan i ta nadwyżka będzie nam bardzo pomocna. Teraz pozostały już tylko formalności, jak regulamin, umowa spółki oraz zebranie wszystkich udziałowców lub ich przedstawicieli w siedzibie crowdangels.pl w Olsztynie i zawiązanie spółki – powiedziała Karina Trybulska, liderka projektu.

Sylwester KozakAllcool.pl pozyskuje 66 tys. złotych w kampanii crowdfundingowej

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.