Allegrosz.pl – rusza nowy portal aukcyjny

Z dniem 04 stycznia 2010 roku ruszył portal Allegrosz.pl, na którym można rozpocząć specjalną licytację nowych, fabrycznie zapakowanych przedmiotów z gwarancją producenta. Aukcje odbywają się na zasadzie „licytacji w dół”.

Produkty, o jakie można powalczyć na portalu, podzielone są na kilkanaście kategorii, takich jak: AGD, RTV, Komputery, Konsole, Moje Auto, Sport i Fitness. Aby wziąć udział w aukcjach, należy zarejestrować się na stronie www.Allegrosz.pl. Cena wyjściowa każdego produktu, który wystawiany jest na licytacji, nie przekracza 5% jego wartości rynkowej, a następnie cena ta obniża się o jeden grosz, za każdym razem, gdy któryś z użytkowników na ekranie monitora naciśnie przycisk „licytuj”.

Nasz portal daje możliwość zakupu najwyższej klasy produktów za minimalną cenę, czasami nawet za przysłowiowy grosz. Allegrosz.pl to doskonały serwis dla zarówno dla łowców okazji cenowych w Internecie, jak również dla osób z zacięciem do rywalizacji i dobrej zabawy – mówi Marcin Zabost z zespołu Allegrosz.pl.

Aukcje na Allegrosz.pl odbywają się w wyznaczonych godzinach, czyli od 10 do 24 w dni powszednie, oraz od 12 do 24 w weekendy. Zabieg ten pozwala wyrównać szanse graczy, którzy w nocy nie mają okazji być przy komputerze, aukcje nie odbywają się także w Święta.

Aby wziąć udział w licytacji wybranego przedmiotu, należy doładować swoje konto Talentami – płatną walutą, pozwalającą na obniżenie ceny danego przedmiotu. Możliwe jest to za pośrednictwem serwisu Płatności.pl. Użytkownik wpłacając daną sumę pieniędzy, zamienia ją na Talenty. Cena jednego Talentu, równa jest jednej złotówce, natomiast przy jednorazowym doładowaniu konta kwotą 100 lub 300 złotych, uczestnik otrzymuje odpowiednio o 5% lub o 10% więcej punktów. Tak więc, w przypadku doładowania konta o 100 zł, dostajemy 105 Talentów natomiast, jeśli zainwestujemy 300 zł, otrzymamy 330 punktów.

Cena początkowa produktu przedstawiona jest jawnie w informacjach o aukcji. Każdorazowe licytowanie przedmiotu, powoduje obniżenie jego ceny o 1 grosz, co kosztuje nas utratę jednego Talentu. Licytacja zostaje zakończona w sytuacji, gdy cena wylicytowana nie zostanie podbita w ciągu trzy razy dłuższym od podanego czasu podbicia, przy jednoczesnym osiągnięciu ceny minimalnej, oraz w sytuacji, gdy cena licytowanego przedmiotu osiągnie 0,00 zł. W momencie, kiedy czas aukcji dobiegł końca i cena minimalna nie zostanie osiągnięta, licytacja nie zostaje rozstrzygnięta, a wszystkie Talenty wracają do ich właścicieli. Osoba, która zwycięży w licytacji, a cena produktu wyniesie 0,00 zł, płaci jedynie za koszt wysyłki, który uzależniony jest od wielkości przesyłki.

Dodatkową funkcją jest Automat, który będzie za graczy licytował przedmioty. Po ówczesnym wybraniu produktu, użytkownik deklaruje ilość podbić, które będą zużywane przez Automat w jego imieniu.

Allegrosz.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry