AntyApps – blog o aplikacjach mobilnych od Antyweb

W tym tygodni światło dzienne ujrzał projekt AntyApps, serwis poświęcony aplikacjom mobilnym, firmowany przez markę znanego bloga technologicznego Antyweb prowadzonego przez Grzegorza Marczak.

„AntyApps to miejsce gdzie użytkownicy różnej maści smartphonów codziennie znajdą recenzje i zapowiedzi ciekawych aplikacji. Z problemem “w co pograć” czy “jaka aplikacja usprawni mój telefon lub pomoże mi w pracy” spotkał się zapewne każdy posiadacz smartphona. AntyApps ma być miejscem gdzie użytkownicy znajdą rozwiązanie tego problemu. Będziemy szukać dla was ciekawych programów i gier i to nie tylko tych z pierwszej 20-stki sklepów z aplikacjami” – pisze na swoim blogu Grzegorz Marczak.

AntyApps – blog o aplikacjach mobilnych od Antyweb 1

 

Już w pierwszym dniu po uruchomieniu AntyApps odwiedziło ponad 5 tysięcy czytelników. Wśród  pozytywnych opinii i recenzji powtarza się opinia, że tego typu miejsce było potrzebne w polskim internecie.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry