Domena.pl inwestuje w pozycjonowanie

Od kilku lat Domena.pl sukcesywnie rozwija dział SEO/SEM, który realizuje kampanie reklamowe w internecie dla sektora MŚP. Firma dzięki wparciu funduszy europejskich zainwestowała w rozbudowany system B2B.

Głównym założeniem systemu do jest podniesienie efektywności pracy firmy poprzez automatyzację procesów reklamowych i obsługi klienta. Dzięki mnogości zaimplementowanych narzędzi system eliminuje konieczność korzystania z kilkunastu odrębnych aplikacji czy narzędzi.

System posiada dwa moduły oraz kilka grup użytkowników, jest zintegrowany z systemem hostingowym firmy oraz bazą klientów aby usprawnić przebieg komunikacji na płaszczyźnie B2B, włączając w to pełny elektroniczny obieg dokumentów oraz płatności internetowe.

Do najważniejszych cech należy zaliczyć automatycznie generujące się raporty i analizy, które określają potencjał reklamowy witryny na tle konkurencji danego klienta oraz prezentują komercyjną ofertę Domena.pl w tym zakresie.

Aplikacja pozwala także na tworzenie umów, generowanie i wysyłanie raportów oraz faktur, a także na pełne zarządzanie relacjami z klientami. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z tych udogodnień od początku 2016 roku.

Więcej informacji: Domena.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry