Domena.pl inwestuje w pozycjonowanie

Opublikowano: 15 grudnia 2015. Kategoria: Wpisy Promowane.

Od kilku lat Domena.pl sukcesywnie rozwija dział SEO/SEM, który realizuje kampanie reklamowe w internecie dla sektora MŚP. Firma dzięki wparciu funduszy europejskich zainwestowała w rozbudowany system B2B.

Głównym założeniem systemu do jest podniesienie efektywności pracy firmy poprzez automatyzację procesów reklamowych i obsługi klienta. Dzięki mnogości zaimplementowanych narzędzi system eliminuje konieczność korzystania z kilkunastu odrębnych aplikacji czy narzędzi.

System posiada dwa moduły oraz kilka grup użytkowników, jest zintegrowany z systemem hostingowym firmy oraz bazą klientów aby usprawnić przebieg komunikacji na płaszczyźnie B2B, włączając w to pełny elektroniczny obieg dokumentów oraz płatności internetowe.

Do najważniejszych cech należy zaliczyć automatycznie generujące się raporty i analizy, które określają potencjał reklamowy witryny na tle konkurencji danego klienta oraz prezentują komercyjną ofertę Domena.pl w tym zakresie.

Aplikacja pozwala także na tworzenie umów, generowanie i wysyłanie raportów oraz faktur, a także na pełne zarządzanie relacjami z klientami. Pierwsi klienci będą mogli skorzystać z tych udogodnień od początku 2016 roku.

Więcej informacji: Domena.pl

Wpisy PromowaneDomena.pl inwestuje w pozycjonowanie

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.