Autoaukcje.pl – inny serwis motoryzacyjny

Czym serwis www.autoaukcje.pl różni się od innych? Autoaukcje.pl nie są kolejnym serwisem ogłoszeniowym, ale miejscem gdzie Użytkownik może podjąć wszystkie decyzje dotyczące tak istotnego wydarzenia, jakim jest zakup samochodu.

Siły w powstaniu serwisu połączyły osoby, które mają kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej samochodów oraz pasjonaci Internetu. Połączyła ich wspólna pasja i niechęć do półrozwiązań, jakie oferują branży motoryzacyjnej, znane w Polsce serwisy handlu przez Internet.

Czy kolejny serwis aukcyjny, ma szanse przekonać do siebie Użytkowników przyzwyczajonych już do innych tego typu stron www? No cóż, prawdopodobnie czas pokaże. Z drugiej strony, skoro powstają kolejne tego typu serwisy, oznacza to, że rynek motoryzacyjny jest chłonny, a jego odbiorcy czekają na nowe rozwiązania w tym zakresie.

Czym serwis www.autoaukcje.pl różni się od innych? – autoaukcje.pl nie są kolejnym serwisem ogłoszeniowym, ale miejscem gdzie Użytkownik może podjąć wszystkie decyzje dotyczące tak istotnego wydarzenia, jakim jest zakup samochodu. Kluczem do sukcesu są nowe rozwiązania – aukcje w dół, lead providing, platformaB2B, formularz – schemat do wystawiania aukcji.

Agnieszka Sadowska, project manager autoaukcje.pl zwraca uwagę, że wydatek kilkunastu czy kilkudziesięciu tysięcy złotych, nie jest decyzją podejmowaną emocjonalnie, ale zawsze bardzo dokładnie przemyślaną. Właśnie dlatego większość ludzi, zanim kupi samochód, odwiedza kilkadziesiąt stron internetowych, a potem jeszcze salonów i komisów. – Kiedy już zapadnie decyzja, przed Właścicielem Samochodu wędrówka po urzędach, bankach i ubezpieczycielach, bo przecież kupno samochodu wiąże się z wieloma kolejnymi decyzjami finansowymi. Serwis autoaukcje.pl umożliwia skrócenie tej drogi do kilku kliknięć. W www.autoaukcje.pl Użytkownik ma możliwość porównać oferty banków i ubezpieczycieli, i wybrać najlepszy dla siebie kredyt samochodowy oraz ubezpieczenie.  Może dokonać wyceny samochodu, by poznać jego średnią wartość rynkową.

Co jeszcze wyróżnia serwis www.autoaukcje.pl? – Wystawianie przedmiotów odbywa się za pomocą formularza-szablonu. Dzięki niemu nie trzeba ręcznie wpisywać dziesiątków danych, na przykład wyposażenia samochodu – dodaje Agnieszka Sadowska. – To rozwiązanie, oprócz prostoty daje nam pewność, że wszystkie aukcje wyświetlają się w przejrzysty i przyjazny sposób, przez co poruszanie się po serwisie staje się bardzo proste.

www.autoaukcje.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top