Autonomia – w jesiennej ramówce Polsat Play

Rozpoczęły się zdjęcia do nowatorskiego programu motoryzacyjnego „Autonomia”. Program – przy współpracy ekskluzywnego magazynu motoryzacyjnego kmh – realizuje agencja produkcji telewizyjnych TV Pro Sp. z o.o. Pierwsze odcinki z serii będzie można zobaczyć w jesiennej ramówce Polsat Play.

Program „Autonomia” prowadzony jest przez uznanych w branży dziennikarzy motoryzacyjnych: Michała Kwiatkowskiego – redaktora naczelnego magazynu kmh oraz Marcina Klimkowskiego – dziennikarza magazynu Playboy. Ich nietuzinkowe podejście do motoryzacji oraz kontrowersyjne osądy mają sprawić, że „Autonomia” stanie się jednym z bardziej rozpoznawalnych programów motoryzacyjnych w kraju.

„Autonomia” ma być pierwszym programem w historii polskich produkcji motoryzacyjnych, w którym integralną część każdego odcinka stanowiły będą felietony. „Mamy bardzo wiele pomysłów, których nie można zrealizować w magazynach drukowanych, ani na stronach internetowych. Teraz – dzięki nowemu projektowi telewizyjnemu „Autonomia” – możliwe stało się przeniesienie na ekrany telewizorów nowatorskiego podejścia magazynu kmh. Po pierwszych zdjęciach wszystko wskazuje na to, że „Autonomia” ma szanse stać się dla widzów programów telewizyjnych tym, czym magazyn kmh stał się dla czytelników, których pasją jest motoryzacja” – powiedział Michał Kwiatkowski, prowadzący i twórca programu „Autonomia”.

W części prowadzonej przez Macieja Rock i Rafała Waszkiewicza będzie można zobaczyć to, o czym każdy z nas po cichu marzy, a nigdy nie odważy się zrobić. Prowadzący sprawdzą samochody w najróżniejszych sytuacjach, m.in. w wyścigach z helikopterem, w wyprawach po Europie. Maciej Rock i Rafał Waszkiewicz to ludzie genetycznie pozbawieni części mózgu odpowiedzialnej za strach. Ich dewiza to: „Nigdy nie mów nigdy”.

Kolejnym elementem każdego odcinka serii będzie felieton legendy polskiego dziennikarstwa motoryzacyjnego – Włodzimierza Zientarskiego. Przedstawiać on będzie samochody, które zmieniły oblicze motoryzacji.
Politykom i osobom publicznym na długo w pamięci zapadnie „ostra jazda” na prawym fotelu rajdowego samochodu. Prowadzący program Michał Kwiatkowski i Marcin Klimkowski zabiorą ich na przejażdżkę życia, podczas której przeprowadzą jedyny w swoim rodzaju wywiad. Rozmowa przy dużych prędkościach może odkryć wiele tajemnic, być może nawet tych wagi państwowej. Któż bowiem skłamałby w pędzącym w poślizgach po zakrętach 160km/h samochodzie?

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top