Bank Pocztowy pożycza „Raz Dwa” w sieci Novem

Sieć afiliacyjna Novem rozpoczęła współpracę z Bankiem Pocztowym. Wspólny program partnerski promuje Kredyt Raz Dwa – kredyt gotówkowy dostępny w całości przez internet.

Na potrzeby programu Bank Pocztowy stworzył rozbudowaną stronę docelową, która ułatwia zainteresowanym użytkownikom sprawne wywiązanie się ze wszystkich formalności. Dzięki temu procedura udzielania kredytu gotówkowego w całości odbywa się w internecie i może zostać zakończona nawet po 15 minutach. Kredyt Raz Dwa promowany jest na stronach wydawców należących do sieci afiliacyjnej Novem (obecnie ponad 150 tys. witryn internetowych). Program wspiera trwającą do 22 grudnia świąteczną promocję, w ramach której bank nie pobiera prowizji za uruchomienie kredytu.

Program partnerski rozliczany jest w modelu “płać za efekt”. Reklamodawca nie płaci za powierzchnię reklamową ani za wizyty na stronie docelowej, ale za każdy udzielony kredyt. Bank Pocztowy to kolejna instytucja finansowa, która zdecydowała się wykorzystać działania reklamowe rozliczane w modelu efektywnościowym Novem. Z programów partnerskich Novem korzystały już m.in. banki: BZ WBK, PKO BP i Millennium.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry