BBWeld — instalacje, których przemysł potrzebuje

XXI wiek to ciągły rozwój technologii. Na naszych oczach odbywa się kolejna rewolucja przemysłowa i cyfrowa. NIe byłaby ona możliwa, gdyby nie profesjonalne instalacje technologiczne. Potrzebują ich nowo budowane zakłady produkcyjne, jak i te już istniejące, poddawane gruntownej modernizacji i dostosowaniu do obecnych standardów. Wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, wiedza i doświadczenie, przoduje nasza firma. Sprawdź jak specjaliści z BBWeld mogą pomóc i Tobie.

BBWeld — instalacje, których przemysł potrzebuje 1

Początki BBWeld

Firma BBWeld z siedzibą w miejscowości Nieczajna Górna w województwie małopolskim istnieje na rynku od 2010 roku. Początkowo nasza działalność skupiała się wyłącznie na pracach spawalniczych. Z czasem zaczęliśmy rozszerzać ofertę o kolejne usługi, na które zapotrzebowanie wyrażali nasi klienci. Doceniając nasze zaangażowanie, dokładność i terminowość, zaczęli nam powierzać coraz to nowe, bardziej skomplikowane prace. Stały się one fundamentem do dalszego rozwoju firmy i stworzenia kompleksowej oferty dla przemysłu i produkcji.

Co oferuje BBWeld?

Dziś firma BBWeld jest jednym z liderów w branży usprawniania procesów technologicznych w Małopolsce i na Śląsku. Aktualnie w skład naszej oferty wchodzi 7 głównych usług:

  1. Linie rozlewnicze — projektowanie, produkcja i montaż;
  2. Montaż rurociągów — o każdym stopniu złożoności;
  3. Automatyka przemysłowa — specjalizujemy się w automatyzacji procesów produkcyjnych;
  4. Konstrukcje i podesty — projektowanie, montaż i spawanie;
  5. Relokacja linii produkcyjnych — kompleksowe przenosiny linii produkcyjnych;
  6. Spawanie orbitalne i TIG — spawamy wszystkie rodzaje konstrukcji stalowych;
  7. Serwis i współpraca — utrzymanie ruchu, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, fachowe doradztwo.

Kim są klienci firmy BBWeld?

Z dumą możemy się pochwalić, że z niewielkiej, lokalnej firmy urośliśmy do miana partnera dla największych zakładów produkcyjnych w kraju i za granicą. Nie byłoby to możliwe bez poświęcenia i zaangażowania naszych pracowników. Dziś współpracujemy z największymi zakładami produkcyjnymi sektora automotive w Polsce, Czechach i na Słowacji. Ponadto naszymi klientami są zakłady przetwórstwa żywności, mleczarnie, firmy produkujące i rozlewające napoje, przemysł farmaceutyczny oraz branża kosmetyczna.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry