Becker i Avatar – kolejny etap współpracy

W związku z premierą filmu Avatar na DVD, producenci urządzeń nawigacyjnych marki Becker i dystrybutor filmu w Polsce ponownie wspólnie promują zaawansowane rozwiązania graficzne na obu rynkach. Wspólna kampania w mediach została dodatkowo wzmocniona połączoną akcją Avatara i PND marki Becker z AutoMapą w sieci Vobis.

Dystrybutor i producenci zaplanowali wiele działań w mediach, m. in. konkursy w Radiu Zet, na Newsweek.pl oraz w stacjach telewizyjnych 4Fun TV, VIVA i MTV. Równocześnie w sieci sklepów Vobis rozpocznie się promocja urządzenia Becker Traffic Assist Z102 z AutoMapą i filmem Avatar.

Becker Traffic Assist Z102 wyróżnia się zaawansowaną grafiką (w tym 3D terenu) oraz eleganckim wykończeniem. Tak jak i inne modele, Z102 jest sterowany poprzez ekran dotykowy 4,3 cala oraz czerwony przycisk Beckera.

Becker i Avatar – kolejny etap współpracy 1

Kolejnym wyróżnikiem jest szybkość działania, za którą cenione są wszystkie urządzenia tej marki. Urządzenie Becker i Avatar – kolejny etap współpracy 2zawdzięcza ją wyjątkowo czułemu odbiornikowi GPS SIRF III InstantFixII i oprogramowaniu umożliwiającemu równoczesne obliczanie czterech różnych tras dojazdu (szybkiej, krótkiej, optymalnej lub łatwej) Becker Traffic Assist Z102 już na starcie oblicza przewidywany czas jazdy, a następnie aktualizuje go na bieżąco.

Urządzenie zostało wyposażone w najnowszą wersję pełnych map 41 krajów Europy dostarczanych przez firmę Navteq. Nie zabrakło w nich bazy specjalnych miejsc docelowych m. in. lotnisk, szpitali, warsztatów samochodowych i stadionów. Istnieje również możliwość wyznaczenia trasy z pominięciem dróg nieutwardzonych, płatnych, autostrad, promów lub zawracania.

Techcity.pl – Komputery Foto Gadżety Gry Muzyka GSM Kino domowe GPS – zapraszamy!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top