BenQ MP525P – ekonomiczny i ekologiczny

BenQ zaprezentował kolejny model z multimedialnej serii uniwersalnych projektorów – MP525P, przeznaczony do odbiorców z sektora edukacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych.

Model zastąpił dotychczas oferowany projektor MP523, oferując lepsze parametry pod względem kontrastu i jasności. Seria projektorów MP5xx wyróżnia się na tle innych modeli BenQ, bardzo atrakcyjną ceną w stosunku do możliwości. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii BrilliantColor i dobrych parametrów – kontrast 2600:1, jasności 2500:1 – jest to doskonały projektor dla różnych wielkości pomieszczeń i sal, a także dzięki wysokiej jasności gwarantuje wysoka jakość w warunkach oświetlenia np. w ciągu dnia. Wysoka niezawodność oraz małe wymiary w połączeniu z czasem pracy lampy 4000 godzin (w trybie ekonomicznym) lub 3000 godzin (w trybie normalnym) zapewniają wysoką przydatność i łatwość codziennej eksploatacji.

Podstawowa rozdzielczość pracy projektora MP525P to XGA – 1024×768 pikseli, która jest najlepiej akceptowalna przez większość aplikacji komputerowych do prezentacji. Dzięki sprawnemu modułowi skalowania rozdzielczości projektor prawidłowo wyświetla obrazy w rozdzielczościach z zakresu od VGA(640 x 480) do UXGA(1600 x 1200) oraz HDTV – 1080p.. Dzięki szerokiemu zakresowi ustawień wielkości obrazu o przekątnej od 24 do 300 cali (61-762 cm) model ten jest świetnym wyborem dla średniej wielkości klas szkolnych oraz niewielkich firm czy sal konferencyjnych.

MP525P

Dzięki zastosowaniu technologii BrilliantColor Texas Instruments prezentacje są na najwyższym poziomie wierności kolorów, jasność jest zwiększona o 50% przy lepszym odwzorowaniu średnich tonów kolorów, co szczególnie dobrze jest to zauważalne przy odtwarzaniu filmów oraz wyświetlaniu zdjęć. 3D Color Management, to stosowana w najnowszych modelach projektorów BenQ funkcja, która pozwala na niezależną zmianę kolorów: żółtego, zielonego, niebieskiego, czerwonego, fioletowego, w zakresie nasycenia, intensywności barwy, itp, dając użytkownikowi bardzo szeroki zakres możliwości ingerencji w kolorystykę wyświetlanego na ekranie obrazu.

BenQ MP525P zapewnia także niskie koszty całkowite posiadania i użytkowania projektora, dzięki m.in. zamkniętej, odpornej na kurz, konstrukcji kanału optycznego. Eliminuje ona m.in. wymiany filtrów. System ochrony lampy wydłuża bezawaryjny czas pracy urządzenia przez zarządzanie temperaturą żarówki. Całkowity wskaźnik kosztów do wydajności jest dodatkowo korzystny ze względu na funkcję automatycznego wyłączenia Auto-Off (power-saving).

Więcej na:  Techcity.pl –  Zapraszamy!

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry