Bioretto.pl – nowy serwis aukcyjny

Pod adresem www.bioretto.pl wystartował serwis aukcyjny, zasadniczą nowością jest w nim zmiana ról i konstrukcji aukcji. To nie kupujący licytują na aukcji wystawionej przez sprzedającego, ale sprzedający rywalizują między sobą o pozyskanie uwagi klienta.

Mechanizm jest prosty: poszukując określonego produktu zamieszczamy anons jak w tradycyjnym serwisie ogłoszeniowym. Do anonsu mają dostęp oferenci, którzy składają nam propozycje transakcji. Możemy wybrać wśród nich ofertę najbardziej dla nas korzystną lub też nie zdecydować się na żadną z nich w oczekiwaniu na lepszą okazję.
Serwis jest wielotematyczny: można na nim zamieszczać ogłoszenia uporządkowane w takie działy jak m.in.: komputery, motoryzacja, RTV i AGD, odzież, zdrowie i uroda czy antyki i sztuka. Kupujący określają przy tym czy poszukiwany przez nich produkt ma być nowy, czy też akceptują towary z drugiej ręki. Komunikację między użytkownikami serwisu ułatwia mini-forum, które przynależy do każdego z ogłoszeń i jest publicznie dostępne.

Sprzedający podobnie jak na klasycznych serwisach aukcyjnych mają możliwość podnoszenia swojej wiarygodności za pomocą profilu, w którym mogą znaleźć się bezpośrednie namiary na firmę oraz systemu punktowanych komentarzy. Nie mają jednak wglądu w inne oferty składane kupującym, co zapobiega zjawisku niezdrowej konkurencyjności czy podbijaniu cen.

Serwis bioretto.pl jest całkowicie bezpłatny dla obu stron transakcji.

www.bioretto.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry