Biznes-Klasa w nowej szacie

Portal Biznes-Klasa.pl ma nowy design. Dzięki zmianom serwis jest bardziej przejrzysty, a korzystanie z niego znacznie łatwiejsze.

W nowej szacie Biznes-Klasy strony są bardziej dopracowane pod względem graficznym. Pojawiło się też wiele nowych i atrakcyjnie wizualnych elementów. Zmiany dotyczą także kolorystyki – jest mniej elementów w kolorze pomarańczowym, za to w poszczególnych podstronach pojawiło się więcej niebieskich i zielonych. Generalnie portal jest teraz bardziej przyjazny dla oka.

– Dzięki nowemu designowi portal jest bardziej czytelny – a przez to bardziej praktyczny. Mamy nadzieję, że przełoży się to na większa wygodę i funkcjonalność – mówi Bartłomiej Niewiński, założyciel Biznes-Klasy. – To nie koniec udoskonaleń, wygląd portalu wciąż będzie dopracowywany.

Jednak najważniejszą zmianą, której nie widać, jest zupełnie nowy silnik. Jego wprowadzenie znacznie podwyższyło standardy bezpieczeństwa Biznes-Klasy.

Wraz z nowym designem portal wprowadził także nowy dział: „Praca”. To jeden z najbardziej rozbudowanych działów na portalu. Został stworzony z myślą o osobach, które poszukują nowej pracy oraz firmach, które oferują zatrudnienie. Co ważne, dział „Praca”, mimo że funkcjonalnością wcale nie odbiega od wiodących portali tego typu, jest w 100% bezpłatny.

Nowością na portalu jest także opcja, dzięki której łatwiej można zgłaszać błędy i naruszenia regulaminu. Jest ona dostępna na praktycznie każdej podstronie. Wiadomość trafia natychmiast do administracji portalu, która znacznie szybciej może poprawić błąd lub usunąć usterkę.

Biznes-Klasa.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry