Biznes nie ucieknie- czyli 8 powodów, dla których warto do pracy jeździć na rolkach!

Wiosna tuż, tuż – pracy coraz więcej, tłuszczyku też… Dlaczego zamiast stać w korkach nie zdecydować się na jazdę na rolkach do pracy? Dzięki temu będziemy poruszać się bardziej ekonomiczne, ekologicznie – ale też zyskamy dużo więcej ciekawych korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia, dzięki czemu w samej pracy też będziemy dużo bardziej wydajni.

Oto 10 powodów, dla których warto sięgnąć po rolki fitness i śmigać do pracy!

1. Przyjemny sposób na odchudzanie.

Wszyscy znamy ten temat: 8 czy nawet kilkanaście godzin pracy z nami, do tego stracony czas na dojazdy. Nie ma mowy, by w tym gorączkowym trybie życia znaleźć choć jeszcze trochę energii i czasu po to, by pójść na siłownię. Dlatego warto założyć rolki i wykorzystać czas dojazdów aktywniej. Tym bardziej, że w ciągu godziny jazdy można spalić do 700 kcal i dzięki temu nikt nie będzie musiał winić się za zjedzenie drożdżówki na drugie śniadanie.

Biznes nie ucieknie- czyli 8 powodów, dla których warto do pracy jeździć na rolkach! 1

2. Lepsza forma stawów i kręgosłupa.

Biurowy charakter pracy, ciągłe spotkania i znów siedzenie – kręgosłup i stawy są tym naprawdę zmęczone. Jazda na rolkach to sport nie obciążający stawów – to mówi samo za siebie.

3. Lepsza kondycja.

Rolki to ćwiczenia aerobowe, czyli taki dzięki którym serce lepiej pracuje. Zyskasz po takiej przejażdżce więcej energii – i kto wie, być może wieczorem jeszcze popracujesz trochę nad swoim biznesem, bo jazda na rolkach da Ci słusznego kopa energii.

4. Zgrabniejsza sylwetka.

W oczekiwaniu na upragniony urlop naprawdę warto pomyśleć także i o tym aspekcie. Któż z nas nie chciałby pochwalić się na plaży pięknymi pośladkami czy zgrabnymi nogami? No właśnie – po co sobie to wyobrażać, skoro można to mieć – wystarczą rolki fitness w drodze do pracy!

5. Czas na świeżym powietrzu.

Chyba każda osoba, która spędziła cały dzień w zamkniętym pomieszczeniu woli zaczerpnąć trochę świeżego powietrza zamiast wsiadać do zaduszonego samochodu. Rzadko kto ma przecież czas na spacer, w domu czeka jeszcze tyle obowiązków… Wracaj na rolkach – dotleń się!

6. Sport dla każdego.

Jeśli chodzi o rolki – nie ma ograniczeń. Za granicą biznesmen na rolkach to żadna nowość – to świadomy wybór. Nie ma granic jeśli chodzi o wiek czy preferencje. Liczą się tylko dobre chęci i dobrze dopasowane rolki do własnych potrzeb.

8. Oszczędność czasu i pieniędzy.

Omijasz korki, oszczędzasz gotówkę, oszczędzasz środowisko – tak, to wszystko możliwe tylko dzięki temu, że przesiądziesz się zza kierownicy – na rolki! Dlaczego więc sobie odmawiać tych wszystkich plusów? Odpowiednia organizacja i wszystko jest do zrobienia!

Artykuł powstał we współpracy z portalem skatingowym rolki.net.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top