Biznesmamy łączą siły

W Internecie pojawiło się forum dla przedsiębiorczych mam. Z reakcji pierwszych użytkowniczek wynika, że wiele dziewczyn czekało właśnie na takie miejsce. To forum dla mam, które podjęły decyzję o tym, że ich dziecko jest ważniejsze od pracy na etat. Równocześnie jednak nie chcą pozostać bierne i licząc na swoją przedsiębiorczość próbują rozkręcać swoje „domowe biznesy”.

Forum www.biznesmamy.pl to miejsce , w którym biznesmamy mogą spotkać się, porozmawiać, wymieniać myśli, spostrzeżenia, pomagać i wspierać się na wzajem. Forum powstało z myślą o wszystkich kobietach, które starają się zarobić dodatkowe pieniądze do domowego budżetu, wykorzystując w tym celu swoje talenty, kreatywność i pasje. Nie ważne jak duże są te pieniądze, liczy się fakt, że podejmują takie kroki.

Bycie mamą to jeden z najpiękniejszych, ale też najtrudniejszych i najgorzej opłacanych zawodów świata. Tym ciężej jest pracować na dwa etaty. Oprócz dodatkowych pieniędzy, bycie biznesmamą daje jeszcze jedną bardzo ważną korzyść – satysfakcję. Udowodnienie sobie i innym, że jest się kimś więcej niż zazwyczaj mało docenianą i zerowo opłacaną pomocą domową.

W zachodnim Internecie istnieje wyodrębniona grupa społeczna – WAHM (Working at home moms), która ma swoje fora, organizacje i co najważniejsze, jest zauważana przez pracodawców. W Polsce ruch dopiero raczkuje, ale tego typu forum ma szansę to zmienić. Łatwo zobaczyć jak liczną grupę stanowią mamy, które nie chcą oddawać swoich dzieci do żłobków i nie chcą rozstawać się z nimi za wcześnie, a za to chcą mieć własne życie zawodowe, które da im dodatkową satysfakcję.

Na forum od funkcjonuje specjalny system rotacji banerów. Każda z użytkowniczek może za darmo umieścić tam reklamę swojego biznesu.

www.biznesmamy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top