Cała Europa w jednym portalu

Pod adresem www.TwojaEuropa.pl uruchomiono portal poświęcony tematyce europejskiej. To przedsięwzięcie, gromadzące w jednym miejscu ludzi i informacje z każdej dziedziny życia, związanej z Europą i UE.

Poza praktycznymi informacjami dla turystów, studentów, właścicieli firm i osób zainteresowanych tematyką europejską, na łamach portalu znajdują się również aktualne wiadomości z krajów Europy, oferty pracy i atrakcyjne propozycje wycieczek zagranicznych.

Społecznościowe funkcje serwisu pozwalają zaprezentować siebie, promować własne produkty lub usługi, nawiązywać kontakty, a także publikować artykuły. Internauci, którzy wiążą swoją przyszłość z karierą w mediach, jak również wszyscy ci, którzy po prostu chcą podzielić się swoimi opiniami i doświadczeniem, mogą zarejestrować się w portalu i stworzyć swoje dziennikarskie portfolio.

TwojaEuropa.pl oferuje w jednym miejscu szybki i łatwy dostęp do często poszukiwanych informacji, które do tej pory były rozproszone w Internecie. Teraz wszystko jest pod ręką: porady, oferty, wiadomości i kontakty, a korzystanie z portalu i jego funkcji jest bezpłatne. – mówi Łukasz Matuszewski, wydawca portalu.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską, w ramach POIG 8.1 – Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działanie 8.1 to wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. Jest to najpopularniejsze działanie w historii funduszy unijnych w Polsce.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top