Chilloo.pl chce podbić Europę

Serwis aukcyjny, dotychczas pod nazwą Alleaukcje.pl, wprowadza strategię rozwoju na rynki europejskie. W nowej, międzynarodowej odsłonie, portal znajdzie się pod witryną Chilloo.pl oraz Chilloo.eu. 

– Coraz większa ilość zadowolonych użytkowników stale korzystających z naszego systemu Alleaukcje.pl oraz doświadczenie zdobyte na polskim rynku zmusiło nas do wejścia na rynek Europy Zachodniej. – mówi Witold Szpak, odpowiedzialny za rozwój marki w Europie.

Serwis, funkcjonujący jeszcze pod nazwą Alleaukcje.pl, w ciągu ostatnich kliku miesięcy zdobył  ponad 50 tys. użytkowników, uniwersalna pod kątem językowym nazwa – Chilloo – umożliwi ekspansję serwisu do takich krajów jak Austria, Niemcy czy Wielka Brytania.

Serwis umożliwia kupno produktów w cenach kilkakrotnie niższych od cen detalicznych. W nowej odsłonie serwisu Chilloo na użytkowników czekają atrakcyjne produkty i usługi do nabycia, między innymi zostanie wprowadzona duża ilość aukcji z ofertami wycieczek oraz pakietów Spa.

– Duży wybór produktów oraz innowacyjne system będzie naszym atutem na ciężkim rynku zachodnim. Jesteśmy przygotowani logistycznie i finansowo na uruchomienie Chilloo w większości krajów Europy. Całość inwestycji zostanie zrealizowana z własnych środków. – podkreśla Witold Szpak.

System Chilloo działa na zasadzie otwartych aukcji, w których mogą brać udział pełnoletni użytkownicy. Uczestnicy aukcji licytują fabrycznie nowe przedmioty lub usługi, należące do serwisu lub firm współpracujących z Chilloo. Użytkownicy licytują przedmioty punktami Chilloo, które można wykupić w serwisie w  pakietach rabatowych (1 Chillo standardowo kosztuje 50 groszy netto). Podbijając stawkę kliknięciem o wartość 1 Chilloo, przedłuża się czas trwania aukcji aż do ostatecznego jej zakończenia. Dzięki systemowi aukcyjnemu Chilloo jest szansa na nabycie wartościowych produktów i usług w atrakcyjnych cenach.

www.chilloo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top