Chwilowki.pl najciekawszą domeną tygodnia [ciekawe domeny]

Opublikowano: 26 września 2014. Kategoria: Rynek. Tagi:

W naszym kolejnym wpisie z cyklu “Ciekawe domeny” przeglądamy nazwy związane z finansami, oszczędzaniem, wydatkami i ubezpieczeniami. Mamy kilka perełek!

Domeny, które prezentujemy poniżej możecie nabyć na Aftermarket.pl i Premium.pl.

ID-10057475Jedną z najlepszych domen jest chwilowki.pl – sprzedawca życzy za domenę blisko 150 tysięcy złotych. Wydaje się jednak, że w tym przypadku cena zakupu dla wielu instytucji finansowych i oferujących szybkie pożyczki może być interesująca. Ciekawą nazwą jest też walutowe.info (20 tys. zł) – niestety cena wydaje się być zbyt wygórowana – może warto negocjować? Kolejną świetną nazwą jest domena kredytyswiateczne.pl (10 tys. zł) – idealnie będzie sprawdzać się w różnego rodzaju zestawieniach kredytów, które można sprzedawać w ramach programów partnerskich.

W tej kategorii znalazła się też domena, która nie jest związana bezpośrednio z finansami, jednak nadaje się na różnego rodzaje akcje promocyjne produktów finansowych – niezwlekaj.pl (10,9 tys. zł).

Jako ciekawostkę możemy podać, że niektórzy wyceniają swoje domeny na ponad milion złotych – kopiejka.pl (2,5 mln zł) czy banknocik.pl (2 mln zł). Sprzedającym oczywiście życzymy jak najlepiej, jednak nasze doświadczenie wskazuje, że nasze dobre słowo może nie starczyć do finalizacji transakcji.

Tradycyjnie w zestawieniu przedstawiamy kilka nazw, które możemy nabyć znacznie taniej – do ok. 200 zł. Tutaj naszym zdecydowanym faworytem jest gotowka.info (200 zł), odsetki.com.pl (170 zł) czy obslugapodatkowa.pl (150 zł).

Kupujecie?

Autorem zdjęcia jest Mister GC.

Sylwester KozakChwilowki.pl najciekawszą domeną tygodnia [ciekawe domeny]

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.