Co najbardziej opłaca się kupować online?

Zakupy online cieszą się rosnącą popularnością i prawdą jest, że są opłacalne. Występują jednak pewne grupy towarów, które szczególnie opłaca się kupować online. Wśród nich buty szpilki i produkty ogrodnicze.

Co najbardziej opłaca się kupować online? 1

Buty i galanteria

Oferty sklepów internetowych kuszą niskimi cenami, a wśród produktów, które szczególnie opłaca się kupić w ten sposób, są przede wszystkim buty i galanteria. Te towary należą jednocześnie do jednych z najchętniej wybieranych przez klientów sklepów internetowych. W sieci możesz zrobić zakupy online butów każdego typu, ale kobiety szczególną uwagę mogą zwrócić na szpilki. Sklepy stacjonarne mają zwykle ograniczone powierzchnie, a przez to nie mogą oferować swoim klientom tak dużego wyboru szpilek, jak sklepy online na 7buty.pl/damskie/szpilki. To właśnie zakupy online pozwalają znaleźć bardzo nietypowe szpilki, jakich nie będzie miała żadna kobieta w Twoim otoczeniu. W internecie ponadto jest zdecydowanie większy wybór rozmiarów. W stacjonarnych butikach zwykle mamy do wyboru tylko najpopularniejszą rozmiarówkę butów, czyli obuwie w rozmiarach od 37 do 39. Buty niestandardowe – bardzo małe, bardzo duże lub szczególnie ciekawe lepiej kupić przez internet.

Produkty słabo dostępne w sklepach stacjonarnych

Część produktów jest naprawdę słabo dostępna w sklepach stacjonarnych, a mowa tu szczególnie o produktach, które słabiej ratują. Można do nich zaliczyć na przykład produkty droższe, których w wielu przypadkach nie opłaca się sprowadzać do butików, szczególnie tych o małej powierzchni, gdyż prawdopodobieństwo zakupu jest mniejsze. W tym gronie produktów warto wymienić również rzeczy bardzo charakterystyczne, niekoniecznie odpowiednie dla gustu większości klientów. Zauważ, że sklepy stacjonarne zaopatrują się zwykle w asortyment, co do którego istnieje duże prawdopodobieństwo, że wpasuje się on w gusta wielu ludzi. W sklepach stacjonarnych często próżno szukać bardzo nietypowych modeli butów czy ubrań, bo na takie perełki jest zdecydowanie mniej chętnych. Jeśli chcesz kupić szpilki o iście kosmicznym wyglądzie, to z większym prawdopodobieństwem trafisz na nie w internecie.

Nasiona, cebulki i sprzęt ogrodniczy

Zakupy online szczególnie opłacają się też w kontekście wszystkich produktów niezbędnych do aranżacji i pielęgnacji ogrodu. Przykładowo wiosną w sklepach internetowych jest zdecydowanie większy wybór nasion warzyw, ziół i kwiatów oraz cebulek warzyw, cebulek kwiatowych, doniczek i wszelkich akcesoriów potrzebnych do utrzymania ogrodu. Mało tego, w przypadku tych produktów zakupy online można zrobić zdecydowanie szybciej niż w sklepach stacjonarnych. Załóżmy, że prowadzisz ogród i chcesz wysiać pierwsze rozsady już pod koniec stycznia lub na początku lutego. W tym czasie próżno poszukiwać dużego wyboru nasion warzyw w marketach budowlanych, czy małych sklepach ogrodniczych, natomiast w sklepach online produkty takie są dostępne praktycznie przez cały rok. Dodatkowo zakupy online w przypadku tych produktów mogą się okazać zdecydowanie tańsze, bo na przykład za paczkę nasion w internecie możesz zapłacić zaledwie 1,50 zł, natomiast to samo opakowanie w sklepie ogrodniczym może kosztować nawet powyżej 3 zł.

Sprzęt wielkogabarytowy

Sprzętu wielkogabarytowego co prawda nie kupujemy codziennie, a tylko raz na jakiś czas, ale nawet jedna wycieczka do sklepu po takie urządzenie może być dla nas problematyczna. Niestety telewizor, pralkę czy lodówkę często trzeba sobie przywieźć ze sklepu samodzielnie, a kiedy robisz zakupy online wybierając sprzęt w 7AGD, możesz takie produkty zamówić z dostawą prosto do swojego domu. W niektórych przypadkach dostawa jest wliczona w cenę urządzenia, a w innych płacisz tylko koszt przesyłki kurierskiej wynoszącej ok. 20 zł. Naprawdę opłaca się robić zakupy online i nie przejmować kwestią transportu, zamiast samodzielnie planować przewóz i nie mieć pewności, czy czasami po drodze nie uszkodzimy matrycy naszego nowego telewizora lub nie doprowadzimy do pęknięcia jakiegoś delikatnego elementu mebla. Jeśli taka sytuacja zdarzy się w transporcie produktów zamówionych online, to winę poniesie przewoźnik lub sklep internetowy, jeśli przyczyną uszkodzenia było niewłaściwe opakowanie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry