Comarch CDN e-Sklep – wersja 4.0 już dostępna

6 lipca 2009 udostępniona została najnowsza wersja Comarch CDN e-Sklep. To druga w tym roku odsłona aplikacji do prowadzenia sprzedaży w Internecie, zintegrowanej z systemami do zarządzania firmą – Comarch CDN OPT!MA, Comarch CDN XL oraz Comarch CDN ALTUM.

Comarch CDN e-Sklep wyróżnia się automatyczną synchronizacją sklepu internetowego z magazynem, która oszczędza czas właściciela sklepu oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia pomyłek. Do sklepu przekazywane są informacje na temat towaru, natomiast w drugą stronę płyną zamówienia określające ilość, miejsce dostawy, sposób zapłaty czy dane do faktury. Całość przepływu informacji odbywa się w tle i jest niezauważalna dla klienta, jak i dla właściciela sklepu.

„Wersja 4.0 Comarch CDN e-Sklep to kolejny krok naprzód w rozwoju naszej aplikacji. Jako najważniejsze nowości należy wymienić możliwość rabatowania klientów, integrację z serwisem PayPal, możliwość pozycjonowania dla każdej strony Comarch CDN e-Sklep oraz wprowadzenie formularza kontaktowego, który ułatwia kontakt kupujących z prowadzącymi sklep internetowy. Na uwagę zasługuje również poprawa wydajności i ergonomii rozwiązania” – mówi Paweł Regiec, Product Manager Comarch CDN Online.

www.cdn.comarch.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top