CONFidence 2011 – IT Security Event

Czołówka światowej klasy specjalistów, dwa dni wykładów prezentujących nowe, nieujawniane dotychczas wyniki badań, kilkuset uczestników i specjalistyczne warsztaty – wszystko to na międzynarodowej konferencji CONFidence, 24-25 maja 2011 w Krakowie.

CONFidence to dużo więcej niż tylko konferencja, to także profesjonalne warsztaty, panele dyskusyjne, pobyt w Hackers’ Squad, konkursy Hackerskie, Hackers for Charity Roulette oraz wiele innych. To także okazja aby w luźnej atmosferze wieczornej imprezy konferencyjnej porozmawiać z innymi specjalistami tej elitarnej branży.

CONFidence 2011 – IT Security Event 1CONFidence powstał w 2005 r. jako projekt stworzony przez grupę entuzjastów zainteresowanych poprawą bezpieczeństwa systemów operacyjnych i aplikacji. W ciągu kilku lat przeobraził się on w największe spotkanie hackerów w Polsce. Co roku CONFidence gromadzi prawie 500 uczestników: specjalistów ds. bezpieczeństwa IT z rządu, przemysłu, sektora bankowego i środowisk akademickich, a także naukowców i twórców oprogramowania. Konferencja odbywa się dwa razy w roku: w maju w Krakowie w Polsce oraz w listopadzie w innej części Europy. CONFidence to miejsce spotkań społeczności bezpieczeństwa z całej Europy i nie tylko.

Prelegentami CONFidence są zawsze najlepsi światowi specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Do tej pory na konferencji mogliśmy zobaczyć prezentacje takich uznanych autorytetów jak Bruce Schneier, Dan Kaminsky, Jacob Appelbaum, Daniel Mende, David Hulton, Chris Palmer, Jesse Burns, Shawn Merdinger, Anton Chuvakin, Richard Bejtlich, Raoul Chiesa, Felix Lindner,Alexander Kornbrust, Dinis Cruz, Joanna Rutkowska, Gynvael Coldwind,Travis Omandy oraz wielu innych znakomitych prelegentów. Majowa edycja CONFidence jest również jednym z przystanków na trasie elitarnej grupy Hackers on a Plane. Agendę spotkania znaleźć można pod tym adresem.

Organizatorzy konferencji przygotowali również specjalny konkurs – Good vs Evil:

Ty lub Twój zespół może stworzyć, przebudować bezpieczne rozwiązanie zgodne ze specyfikacją lub podjąć się próby znalezienia podatności w przygotowanym systemie. W walce mogą wziąć udział zarówno przedstawiciele gigantów bezpieczeństwa, jak i ukryci w internecie freelancerzy. Wybierz swoją rolę i pokaż wszystkim co potrafisz Ty i twoje systemy bezpieczeństwa – zachęcają organizatorzy.

Szczegóły konkursu na stronie: http://2011.confidence.org.pl/good-vs-evil

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry