Coraz bogatsza oferta Biznes-Klasy

Dział Praca, nowy design i silnik, darmowe ogłoszenia, nagrody dla aktywnych – to najnowsze zmiany wprowadzone na portalu Biznes-Klasa.pl. Nowości rozbudowują portal i mają zachęcić do korzystania z niego kolejnych użytkowników.

Nowy dział „Praca” został podzielony na dwie części: „Szukam pracownika” i „Szukam pracy”. Pierwsza jest przeznaczona dla wszystkich firm, które mają oferty zatrudnienia. Przedsiębiorcy mogą też skorzystać z wyszukiwarki osób poszukujących pracy i przeglądać zamieszczone CV. Z kolei część „Szukam pracy” została stworzona z myślą o osobach, które chcą znaleźć pracę lub przymierzają się do zmiany obecnej. Tu mogą zostawić swoje CV jako plik w formacie doc lub pdf. W dziale znajduje się też wyszukiwarka gotowych ofert zatrudnienia, które można przeglądać wg m.in. stanowisk, branż, województw i słów kluczowych. Warto zwrócić uwagę, że dział „Praca”jest w 100 procentach bezpłatny.

Portal ma też nowy design. W nowej szacie strony są bardziej dopracowane pod względem graficznym. Pojawiło się też wiele nowych i atrakcyjnie wizualnych elementów. Zmiany dotyczą także kolorystyki. Portal jest teraz bardziej przyjazny dla oka, bardziej przejrzysty – a przez to bardziej praktyczny.

Bardzo ważną zmianą, której nie widać, jest zupełnie nowy silnik. Jego wprowadzenie znacznie podwyższyło standardy bezpieczeństwa Biznes-Klasy. Nowością na portalu jest także opcja, dzięki której łatwiej można zgłaszać błędy i naruszenia regulaminu.

Kolejnym korzystnym narzędziem na Biznes-Klasie są darmowe ogłoszenia. Teraz każda firma może zamieścić na portalu dowolną ilość ofert dotyczących swojej działalności.

Dotychczas portal przyciągał użytkowników głównie nowymi opcjami i narzędziami, teraz organizuje także akcje konkursowe. „Bądź aktywny – wygrywaj z Biznes-Klasą” oraz „Drzewko od Biznes Klasy” – to akcje skierowana do wszystkich użytkowników portalu. Promują głównie tych, którzy aktywnie korzystają z narzędzi udostępnianych na profilach osób i firm.

Bartłomiej Niewiński, założyciel Biznes-Klasy, zapowiada, że to nie koniec nowości i zapowiada dalszą rozbudowę portalu.

Biznes-Klasa.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top