Cuppon.pl – kolejny serwis grupowych zakupów

Trwa sezon na zakupy grupowe, kolejny nowy serwis , który stara się zainteresować użytkowników zniżkami na usługi świadczone przez restauracje, salony kosmetyczne, siłownie i inne miejsca to Cuppon.pl.

Cuppon.pl to internetowa platforma lokalnych promocji, na której pojawiają się tanie oferty. Zasada działania ta sama co wszystkich ostatnio powstałych serwisów z tego segmentu: prezentowanie produktów lub usług przy zakupie, których możliwe jest uzyskanie wysokiego rabatu. Jedynym warunkiem uruchomienia oferty jest osiągnięcie minimalnej sprzedaży.

– Naszym celem jest  zapewnie korzyści kupującemu jak i sprzedającemu. Dla przedsiębiorcy atutem jest pozyskanie nowych klientów z okolic swojej działalności, natomiast dla użytkowników jest doskonałą okazją do skorzystania atrakcyjnych cenowo ofert – tłumaczy jeden ze współzałożycieli serwisu cuppon.pl, Dawid Dusza.

Cuppon.pl – kolejny serwis grupowych zakupów 1

Serwis rozpoczął swoją działalność w Krakowie. W najbliższych tygodniach wystartuje również w Katowicach, Bielsku-Białej i Wrocławiu. Wkrótce swoim zasięgiem obejmie także Warszawę, Łódź, Poznań i Trójmiasto.

W związku z planowanym dalszym rozwojem platformy, Cuppon.pl nie wyklucza pozyskania środków finansowych od inwestorów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry