Czekolada ze zdjęciem – oryginalny pomysł na biznesowy upominek

Obdarowywanie się upominkami zacieśnia więzy, także w biznesie. Wobec tego wtedy, gdy szukasz pomysłu na prezent dla klientów, pracowników czy kontrahentów, w takim przypadku masz do dyspozycji wiele propozycji. Gdy szukasz takiej, która sprawdzi się zawsze, wybierz czekoladę!

czekoladowa-podkowa-szczesciaChyba każdy z nas przepada za czekoladą – rozpływającą się w ustach, bajecznie słodką lub też wyśmienicie gorzką, od razu poprawiającą humor i dodającą mnóstwo energii. Zanim jednak wybierzesz się do sklepu po tabliczkę czekolady lub bombonierkę, pomyśl czy to najlepszy pomysł jako podarunek. Firmy specjalizujące się w produkcji czekoladowych upominków mają dla swoich klientów znacznie lepsze, bardziej reprezentacyjne niespodzianki wykonane z wykorzystaniem wyśmienitej czekolady.

Z czekolady można stworzyć rozmaite kreacje, które zachwycają swoim wyjątkowym wyglądem i jednocześnie kuszą aromatem i smakiem. Przykładowo w firmie ChocoRepublica, która specjalizuje się w słodkich upominkach, można zamówić czekoladki w różnych, oryginalnych kształtach, na przykład jako figurki, czekoladowe gry lub bukiety, dlatego każdy może znaleźć tutaj coś interesującego.

W sprzedaży dostępne są między innymi takie czekoladowe figurki jak: narzędzia, motocykle, smartfony, konsole do gry, serduszka, gwiazdki, podkowy na szczęście, bolidy Formuły 1 czy dinozaury, a to tylko parę propozycji, ponieważ jest ich o wiele więcej. Dzięki temu, że do produkcji takich figurek najczęściej wykorzystuje się różne rodzaje czekolady – białą, mleczną i gorzką, można uzyskać oryginalne wzory. Na uwagę zasługują także wspomniane już czekoladowe gry, na przykład szachy oraz warcaby. Pojedynczo pakowane czekoladki są dostarczane wraz z planszą do gry – kto wygrywa, ten zjada wszystko!

To jeszcze nie wszystko, ponieważ forma ChocoRepublica pozwala również na personalizację opakowania czekolady, na przykład przez wykończenie go zdjęciem. Taka czekolada ze zdjęciem jest wtedy unikatowym pomysłem na prezent! Do wyboru jest mnóstwo różnych projektów tła, do których można dodać również własne zdjęcia, a następnie przygotować napis z życzeniami. Opakowania, na których wykonywane są nadruki, są metalowe, wobec tego nawet po spałaszowaniu wszystkiego ze środka będzie można nadal z nich korzystać, na przykład przechowywać w nich różne drobiazgi.

Wbrew pozorom, takie czekoladowe upominki wcale nie są bardzo drogie, przykładowo za czekoladki w formie warcabów trzeba zapłacić około 60 złotych, natomiast za różnego rodzaju czekoladowe figurki od 20 do 60 złotych. Przy zamawianiu czekoladek przez internet nie trzeba także obawiać się, że przyjdą na miejsce zepsute lub roztopione. Firmy handlujące czekoladkami wykorzystują specjalne opakowania typu Cool Pack, dlatego klient może być pewny, że otrzyma produkt świeży i gotowy do wręczenia.

Zatem jeżeli szukasz ciekawego pomysłu biznesowe, nie zapominaj o czekoladzie – to kapitalny pomysł na każą okazję. Zamówienie można złożyć już teraz przez internet i dodatkowo spersonalizować opakowanie, aby było jedyne w swoim rodzaju!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry