Czemu powinieneś ubezpieczyć swojego iPada?

Awaria iPada, jego zgubienie lub kradzież to nie tylko poważne utrudnienia, ale też spore wydatki. Jak ich uniknąć?

iPad to coś więcej niż zwykły tablet. To sprzęt, który organizuje całe twoje życie. To prawie nieograniczone możliwości. Coś, co pozwala ci być na bieżąco w każdym miejscu i o każdej porze. To rozrywka, dostęp do informacji, praca i życie towarzyskie. To jednak też sprzęt nietani i podatny na uszkodzenia, z których niemal każde pociąga za sobą spore wydatki. To również ryzyko, że ktoś obcy uzyska dostęp do twoich danych, być może narażając cię na poważne straty. Dlatego warto przygotować się na każdą ewentualność i ubezpieczyć swoje urządzenie. – Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku firmowego sprzętu – dodaje Maciej z agencji Internetum.

Adult man using a digital tablet at the park

Pomyśl wcześniej

Informacje o ubezpieczeniu, które pozwoli ci nie martwić się o swojego iPada znajdziesz na stronie https://www.gadget-cover.com/ipad-insurance. To oferta dostosowana do potrzeb użytkowników urządzeń Apple i minimalizująca ryzyko związane z codziennym używaniem tego sprzętu. Za niespełna 3 funty miesięcznie otrzymujesz pewność, że w razie jego uszkodzenia z twojego portfela nie zniknie nawet niewielka suma. Jeśli cokolwiek się stanie, ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy w autoryzowanym serwisie lub po prostu da ci nowy.

Zgubiony? Skradziony?

Ubezpieczenie Gadget Cover obejmuje także kradzież i, opcjonalnie, zgubienie iPada. Po tym, jak zgłosisz szkodę, firma wyda ci nowy sprzęt, a wszystkie dane zgromadzone w jego pamięci będziesz mógł odzyskać online. Jeżeli zaś złodziej lub nieuczciwy znalazca dojdzie wykorzysta urządzenie lub twoje prywatne dane, ubezpieczyciel wypłaci ci nawet 2,5 tysiąca funtów odszkodowania. I to bez względu na to, ile razy w ciągu trwania polisy zgłosisz szkodę.

iPad w dobrych rękach

Twoje ubezpieczenie będzie też, jeśli zostaną zgubione lub skradzione wraz z iPadem, obejmować akcesoria droższe niż 150 funtów. Gadget Cover gwarantuje również likwidację szkody nawet, jeśli zaszła gdy urządzenie było używane przez twojego krewnego. To jednak nie wszystko, bo polisa obowiązuje nie tylko w kraju, w którym ją wykupiłeś. Co roku bowiem możesz bez obaw podróżować ze swoim iPadem po całym świecie aż przez 90 dni. A jeśli przez dłuższy czas nie będziesz zgłaszał szkód, firma zwróci ci część poniesionych kosztów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry