Czerwcowy Netcamp

Opublikowano: 10 czerwca 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi:

Netcamp zaprasza na ostatnie przed wakacjami spotkanie branży internetowej, które odbędzie się w piątek 18 czerwca 2010 r. o godzinie 18:00 w Klubie 13 Muz w Szczecinie.

Czerwcowy Netcamp 1Na spotkaniu Michał Śliwiński pokaże swoją drogę do produktywności przez startupowanie z Nozbe.com. Następnie Tomasz Dworek z One-2-One opowie jak w czasach mobilnej inwigilacji budować lojalność konsumentów. Gościem specjalnym będzie Maciej Mediafun Budzich, z którym porozmawiamy o budowaniu wizerunku firmy w sieci z wykorzystaniem blogów, mikroblogów i serwisów społecznościowych.

Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy w miłej atmosferze pubu Piwnica Kany. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa, warto zapisać się na spotkanie na stronie netcamp.net.pl

Dawid ZarazińskiCzerwcowy Netcamp

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.