Czy warto skorzystać ze szkolenia z Facebooka?

Jesteś właścicielem bądź właścicielką prężnie rozwijającej się firmy, ale nie wiesz w jaki sposób dotrzeć do swoich klientów poprzez Facebook? Jest kilka rzeczy, o których musisz wiedzieć, jeśli chcesz budować pozytywny wizerunek swojej marki. Poniżej postaramy się uchylić Ci rąbka tej tajemnicy!

Czy warto skorzystać ze szkolenia z Facebooka? 1

Szkolenie Facebook Warszawa – kto może skorzystać?

Szkolenia mogą być zarówno otwarte, jak i dedykowane. Mogą być też przeprowadzane w trybie online, jak i stacjonarnym. Szkolenia otwarte to takie, na które może przyjść każdy kto zakupił wejściówkę, wiążą się one z kosztami wynajęcia sali, cateringu itp., natomiast szkolenia dedykowane to takie, które organizowane są dla konkretnych firm, które wykazały na nie zapotrzebowanie. Posiadasz dział marketingowy, jednak dopiero wchodzicie w działalność w social mediach? Warto rozważyć wybór szkolenia dedykowanego. Twój zespół spotka się z ekspertem „face-to-face” i pozna zagadnienia, które ważne są w marketingu internetowym. Dodatkowo wszelkie poznane treści będziecie mogli odnieść od działania w waszej branży. Na szkoleniach otwartych nie ma takiej możliwości, ponieważ uczestnicy często specjalizują się w różnych dziedzinach i rzadko zdarza się, aby większość zebranych interesowała się jednym tematem.

Szkolenie social media – sprawdź ofertę!

Szkolenie Facebook Warszawa – co mi to da?

Szkolenie z Facebooka to przede wszystkim omówienie kluczowych kwestii działania na Facebooku, takich jak: określenie grupy docelowej, contentu, działań bezpłatnych, jak i działań reklamowych. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonego Trenera, a po ich zakończeniu możesz otrzymać certyfikat. Program szkolenia obejmuje dyskusję o efektywności prowadzenia fanpage na Facebooku. Następnie rozmawia się o planowaniu kampanii przynoszącej efekty oraz narzędziach jakie pomagają w optymalizacji działań na Facebooku. Ponadto omawiane są sposoby tworzenia skutecznych reklam, a także lejka sprzedażowego. Jak widać na przytoczonych elementach szkolenie zawiera kompleksową wiedzę z zakresu biznesowej części Facebooka. Jeśli należysz do działu marketingowego bądź posiadasz swoją firmę, warto przemyśleć czy Twoje działania na FB przynoszą zadowalające efekty. Jeśli odpowiedź jest negatywna, może trzeba pomyśleć o dokształceniu siebie bądź całego działu z zakresu związanego z marketingiem internetowym.

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry