Czy warto wykorzystać nagrania lektorskie w reklamie?

Opublikowano: 17 kwietnia 2019. Kategoria: Wpisy Promowane.

Komunikacja werbalna to podstawa skutecznych działań marketingowych. Kluczowe znaczenie ma jednak ich forma, która powinna zachęcać do wysłuchania. Doskonale w tym celu sprawdza się głęboki, interesujący głos lektora. Baza głosów Powitania.pl realizuje spoty reklamowe, zapowiedzi telefoniczne, treści audio dla sieci handlowych i zastosowań multimedialnych oraz audiobooki, a także inne nagrania lektorskie.

Czy warto wykorzystać nagrania lektorskie w reklamie? 1

Powitania.pl – oferta

Powitania.pl to baza głosów lektorskich działająca w Lublinie. Nagrania realizowane są nieustannie od 2001 roku, a oferta firmy cały czas się poszerza. Obecnie można w niej zlecić realizację nagrań głosowych o różnym zastosowaniu. Powitania.pl to rozbudowana baza głosów, która współpracuje z lektorami z całego kraju – zarówno doświadczonymi, jak i początkującymi. Firma zajmuje się m.in. komunikacją głosową na potrzeby multimediów, stron internetowych oraz zastosowań telekomunikacyjnych. Oprócz rozbudowanej oferty lektorskiej, Powitania.pl dysponuje także autorskimi nagraniami muzycznymi.

Współpraca z Powitania.pl

Nagrania oferowane przez Powitania.pl, realizowane są w profesjonalnym studio nagraniowym. Klienci liczyć mogą na wsparcie w redagowaniu komunikatów, których odczytem zajmie się lektor. Firma nie świadczy swoich usług w kłopotliwym systemie abonamentowym – każda realizacja wiąże się wyłącznie z niewielką opłatą jednorazową. Zamówienia na nagrania lektorskie w Powitania.pl realizowane są błyskawicznie, w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych.

Baza głosów lektorskich Powitania.pl

Dodatkową atrakcją oferowaną przez firmę jest możliwość dodania własnego głosu do bazy. Wystarczy zarejestrować się na stronie i podać niezbędne dane osobowe, wiek, zastosowanie głosu czy preferowany język, a następnie przesłać własne demo lektorskie w formacie mp3. Po rozpatrzeniu decyzji, Powitania.pl dodaje do swojego banku nowy głos. Firma nawiązuje współpracę również z serwisantami sprzętu komputerowego, operatorami telekomunikacyjnymi oraz dostawcami rozwiązań IVR/PABX, którzy chcą bezpłatnie posiadać bazę głosów na własnej stronie internetowej.

Wpisy PromowaneCzy warto wykorzystać nagrania lektorskie w reklamie?

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.