Datalogic Mobile z nową stroną internetową

Datalogic Mobile w nowej odsłonie ogólnoświatowej strony www.mobile.datalogic.com. Nowy serwis zawiera bardziej przejrzyste opisy rozwiązań i usług oferowanych przez Datalogic Mobile. Ponadto strona jest łatwiejsza w nawigacji dzięki lepiej zaprojektowanej szacie graficznej.

Zawartość witryny koncentruje się na rozwiązaniach oferowanych przez firmę, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością znaleźć odpowiednie rozwiązanie do aplikacji wykorzystywanych w magazynach, w systemach wspierania pracy w terenie i w sprzedaży detalicznej w oparciu o poszczególne regiony działań firmy.

„Poprzez zastosowanie interaktywnych i dynamicznych narzędzi chcemy dotrzeć do naszego Użytkownika Końcowego, dostarczając mu konkretnych informacji o naszych wspólnych działaniach zmierzających do rozwoju jego potencjału” – mówi Francesco Montanari, Wiceprezes i Dyrektor Generalny Datalogic Mobile.

Strona obecnie dostępna jest w języku włoskim i angielskim, w ciągu najbliższych tygodni będzie dostępna we francuskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, szwedzkiej i holenderskiej wersji językowej, a na początku przyszłego roku również w języku chińskim i innych wersjach językowych m.in. polskim.

„Strona to bardzo ważne dla nas narzędzie do nowoczesnego sposobu komunikacji z naszymi klientami i partnerami” – podsumowuje Tomasz Szymański, dyrektor ds. kluczowych klientów.

www.mobile.datalogic.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top