Deepolis – podwodny świat już w Wirtualnej Polsce

Deepolis to 16 gra przeglądarkowa w portalu WP.pl; jeszcze w tym roku planowane jest uruchomienie kolejnych gier.

Deepolis – uruchomiona ostatnio gra przeglądarkowa MMO, to niezwykły, mocno zróżnicowany, podwodny świat w trójwymiarze. Jest to gra akcji, w której jej uczestnik, jako członek jednej z trzech frakcji, walczy o przetrwanie na pokładzie własnej jednostki. Każde zanurzenie w podmorski świat może przyprawić o dreszcz emocji, a nierzeczywiste potwory, tajemnicze morskie głębiny, ukryte skarby i niespodziewane bitwy powodują, że gracz zmagając się z przeciwnościami, nieustannie trzymany jest w napięciu.

Warto podkreślić, ze Deepolis to jednak nie tylko przygoda – aby przejść na kolejne poziomy gry, należy wykazać się taktycznymi i negocjacyjnymi zdolnościami w punktach handlowych i bazach wrogich frakcji.

„To następna przeglądarkowa gra MMO, którą oferujemy naszym użytkownikom. Staramy się różnicować wprowadzane gry;  tym razem rywalizacja odbywa się w głębinach oceanów.” – mówi Dominik Lachowicz, Kierownik w Pionie Marketingu i Sprzedaży Wirtualnej Polski.

Gra zebrała doskonałe oceny graczy z całego świata, którzy podkreślają jej wysoki poziom graficzny, nieograniczone ilości poziomów oraz setki misji, w których mogą sprawdzić się internauci.

http://deepolis.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku
30.06.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry