Dermapen™ 4 już we Wrocławiu – pozbądź się zmarszczek i rozstępów!

DERMAPEN™ 4 to udoskonalone urządzenie służące regeneracji skóry poprzez stymulowanie jej do samoodnowy, wykorzystujące opatentowaną technologię pulsujących igieł. Dzięki DERMAPEN™ 4 możliwe jest bardzo skuteczne dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej. Poznaj wskazania i efekty zabiegu!

Dermapen™ 4 już we Wrocławiu - pozbądź się zmarszczek i rozstępów! 1

Wskazania do zabiegu z wykorzystaniem technologii Dermapen™ 4 – kiedy warto zapisać się na frakcyjne mikronakłuwanie?

Urządzenie DERMAPEN™ 4 dostępne w Kaniowscy Clinic we Wrocławiu jest bardzo wszechstronnym narzędziem. Zabiegi z jego użyciem można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

Urządzenie jest pierwszą linią walki z oznakami fotostarzenia, płytkimi zmarszczkami, wiotką skórą pozbawioną witalności. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta, a po serii kilku zabiegów drobne zmarszczki stają się mniej widoczne. Ponadto terapię stosuje się w przypadku skóry skłonnej do trądziku, z bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami. To także świetna metoda do walki z rozstępami i łysieniem.

Wskazania terapeutyczne:

-> drobne, płytkie zmarszczki
-> zwiotczała, pozbawiona elastyczności skóra
-> niejednolity odcień skóry
-> poszarzała cera
-> rozstępy
-> blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe
-> rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu
-> rewitalizacja okolicy oka
-> odmładzanie dłoni
-> wspomaganie terapii wypadania włosów

Efekty zabiegu Dermapen™ 4

Terapia skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek, poprawia się unaczynienie skóry a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu.
Dzięki zabiegowi widoczne jest spłycenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności porów, poprawa napięcia i elastyczności skóry, redukcja widoczności rozstępów, blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych.

Efekty terapii widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Ostateczne efekty uwidaczniają się w ciągu miesiąca po ostatniej procedurze z zaplanowanego cyklu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry