DlaDzieci.Oferty.pl – nowy bezpłatny serwis ogłoszeniowy

Pod adresem www.dladzieci.oferty.pl dostępny jest nowy serwis ogłoszeniowy, w którym znalezc można wszystko co potrzebne dla dziecka. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne – również dla ogłoszeniodawców. Już na starcie w serwisie jest ponad 71 tysięcy ofert.

Dla wygody użytkowników serwis podzielono na  kilkanaście głównych kategorii tematycznych, m.in. „Odzież i dodatki”, „Pokój dziecka”, „Obuwie”, „Zdrowie i opieka”, „Zabawki”, „Dla mamy”.  W serwisie DlaDzieci.Oferty.pl można znaleźć zarówno wózek dla niemowlaka, meble do pokoju nastolatka, czy informacje o zajęciach dla dzieci.

Przeszukiwanie ogłoszeń ułatwia wygodna wyszukiwarka oraz interaktywna mapa, która pozwala zawężać obszar wyszukiwania do województwa. Ogłoszeniodawcy – przedsiębiorcy mogą w serwisie promować swoje firmy oraz prezentować pełną gamę produktów i usług dedykowanych najmłodszym. Osoby prywatne mogą za pośrednictwem serwisu sprzedawać i kupować produkty, oferować usługi oraz zawierać nowe znajomości. Każdy ze sprzedających może wystawić dowolną ilość przedmiotów.

Serwis DlaDzieci.Oferty.pl nie jest pośrednikiem w transakcjach, w związku z tym nie pobiera prowizji od transakcji oraz nie wymaga od swoich użytkowników podpisywania umów. Oprócz funkcji sprzedażowych serwis umożliwia dzielenie się z innymi użytkownikami serwisu opiniami nt. wybranych produktów. Dodatkowo zawiera wiele użytecznych informacji pochodzących z innych serwisów Onetu –  dziecko.onet.pl i rodziceradza.pl

Serwis DlaDzieci.Oferty.pl to kolejny serwis uruchomiony przez Onet na platformie ogłoszeniowej. Pierwszym był adresowany do Polonii w UK serwis ogłoszeniowy Oferty.Onet.eu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top