Dotpay: wpłaty w Kantorze Polskim online

Od 1 lipca system Dotpay S.A. oferuje sprzedawcom internetowym możliwość dokonywania rozliczeń transakcji w postaci gotówkowych wpłat na terenie całego kraju w sieci Kantor Polski.

Wprowadzona forma realizacji płatności  jest szczególnie atrakcyjna dla tych klientów sklepów i serwisów internetowych, którzy nie są zwolennikami używania kart płatniczych przy transakcjach online, a dla których istotna jest  szybkość dokonanej operacji. Dzięki rozwiązaniom informatycznym, opracowanym przez Dotpay, we współpracy z Kantor Polski S.A., zarówno kupujący, jak i sprzedawca otrzymują potwierdzenie zrealizowania płatności i zaksięgowania jej na rachunku odbiorcy w momencie dokonania wpłaty .

Andrzej Poniński, Prezes Dotpay S.A. powiedział : „Uruchomienie obsługi wpłat gotówkowych w trybie online jest naturalnym krokiem po tym, jaki zrobiliśmy w 2007 roku wspólnie z siecią VIA Moje Rachunki. Wtedy  – także jako pierwsi w Polsce – wprowadziliśmy gotówkowy sposób rozliczeń za zakupy internetowe. Teraz z kolei jako pierwsi przenosimy wpłaty gotówkowe „poziom wyżej” – udostępniając gotówkową formę płatności, doprowadzoną do pełnej wersji online. Miło mi poinformować także, iż dzięki współpracy Dotpay z siecią Żabka, także wpłaty gotówkowe Dotpay realizowane w sklepach sieci Żabka stały się onlinowe. Sprzedawca nie musi więc czekać już na potwierdzenie wpłaty – transakcje realizowane i księgowane są na koncie sprzedawcy bezzwłocznie.”

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry