Drewniane obudowy na telefon jako gadżet firmowy

Gadżety reklamowe, już na stałe, wpisały się w polski biznes. Jest to bardzo ciekawy, a zarazem uniwersalny pomysł na promocję przedsiębiorstwa, firmy i marki. Odpowiednio dopasowane oraz w sposób staranny wykonane gadżety reklamowe są bardzo prostym i skutecznym narzędziem służącym budowaniu świadomości marki, zapamiętaniu jej nazwy i prezentacji firmy.

Drewniane obudowy na telefon z możliwością personalizacji

Doskonałym nośnikiem reklamowym są obudowy na telefon z drewna. Dziś, wiele osób posiada telefon służbowy, a niewątpliwie każdy ma swój prywatny, dlatego obudowy świetnie wkomponują się w kanon gadżetów reklamowych. Dzięki starannemu wykonaniu z wysokiej jakości drewna, pięknie się prezentują. Dodatkowo, są bardzo oryginalne i bez wątpienia przykuwają wzrok innych osób. Obecnie, dzięki funkcji personalizacji gadżetów reklamowych, możliwe jest umieszczenie logotypu firmy na obudowie. Taka perspektywa w prosty i łatwy sposób zagwarantuje promocję marki. Drewniane obudowy na telefon są również bardzo użyteczne i z pewnością o wiele bardziej efektowne niż koszulki, długopisy i kalendarze.

Gadżety reklamowe pozwalają na budowę pozytywnego i przyjaznego wizerunku firmy. Właściwie zaprojektowane mogą być podarunkiem dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych i w sposób podświadomy budować relację, a zarazem pełnić rolę handlową, reklamową i informacyjną. Bardzo ważne jest, aby właściwie dopasować typ gadżetów reklamowych do swojej marki.

Ekskluzywny gadżet reklamowy – drewniana obudowa na telefon

Drewniane obudowy są eleganckie, a zarazem funkcjonalne, dlatego świetnie sprawdzą się w formie nośnika reklamy, niezależnie od firmy, jej wielkości czy branży, w której działa. Ponadto, obudowy na telefon z drewna są wyrazem prestiżu, co odbije się na postrzeganiu marki. Ręcznie wykonywane i starannie dopasowywane do każdego modelu, wzbudzają zainteresowanie ogółu, co z pewnością w korzystny sposób przełoży się na sukces firmy i jej funkcjonowanie na rynku.

Drewniane obudowy na WoodWoo przygotowane dla Dawida Kownackiego !

Który model wybierasz na iPhone5/5s ? #etui #obudowa #drewno #wood #prezent #iphone5 #iphone5s #apple

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Woodwoo (@woodwoo_sklep)


Obudowy z drewna są, również, bardzo wyjątkowe i oryginalne. Personalizacja gadżetu w postaci wykonania logotypu czy wybranej grafiki umożliwi efektowną indywidualizację na rynku. Dodatkowo, cechuje je funkcjonalność – z racji wykonania z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo urządzeniom i chronią je przed uszkodzeniami. Drewniane obudowy na telefon są bardzo trwałe i z pewnością będą pięknie się prezentować, a zarazem, reklamować naszą firmę przez wiele lat. Obudowy z drewna to elegancki i prestiżowy nośnik reklamowy, który z powodzeniem wkracza do sektora biznesu, promując marki, firmy i przedsiębiorstwa.

Odwiedź nas:
www.woodwoo.pl
https://www.facebook.com/WoodWoo-421901381292720/
https://www.instagram.com/woodwoo_sklep/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry