Drogowskaźnik – lokalizator mobilny Targeo w Plusie

Dzięki umowie zawartej pomiędzy Indigo Sp. z o.o. i Polkomtel S.A., użytkownicy sieci Plus otrzymują, w ramach usługi Drogowskaźnik, możliwość korzystania z technologii Targeo.mobi – polskiej mapy na telefon komórkowy. Użytkownicy Drogowskaźnika uzyskują w ten sposób dostęp do bazy punktów użyteczności publicznej (POI), które zawierają również rozszerzone opisy ze zdjęciami i numerami telefonów.

kina-wyswietlacjace-dany-filmWraz z uruchomieniem usługi Drogowskaźnik udostępniliśmy szereg nowych funkcji Targeo.mobi, w tym obsługę GPS oraz szczegółowe opisy punktów ze zdjęciami i możliwością dzwonienia bezpośrednio z aplikacji, jednak najważniejszą innowacją jest wprowadzenie przez operatora stałej opłaty obejmującej nielimitowany transfer danych i dostęp do usług lokalizacyjnych – mówi Rafał Mikołajczak, prezes zarządu Indigo.

Usługa Drogowskaźnik umożliwia lokalizację poprzez odbiornik GPS, a dla osób nie posiadających GPS w swoim telefonie – poprzez sieć komórkową. Za 2,44 zł tygodniowo lub 6,10 zł miesięcznie, użytkownik Drogowskaźnika ma możliwość nieograniczonego korzystania z aplikacji oraz z usług lokalizacyjnych opartych o sieć GSM. Użytkownik nie ponosi również żadnych dodatkowych opłat za transmisję danych. Dzięki takiemu rozwiązaniu, bez konieczności posiadania w telefonie odbiornika GPS, można określić swoją pozycję, oraz wytyczyć drogę do poszukiwanego przez siebie miejsca zupełnie jak w nawigacji GPS.

Drogowskaźnik to kolejny produkt, który rozszerza portfolio usług lokalizacyjnych dostępnych w Plusie. Wyznaczanie trasy dojazdu, informacje o utrudnieniach w ruchu, repertuar kin, lokalizowanie miejsca pobytu przy użyciu GPS lub technologii LBS to tylko niektóre z możliwości tej aplikacji. Bardzo atrakcyjna stała cena usługi oraz brak opłat za transmisję pozwala klientom swobodnie korzystać z aplikacji bez obaw o wysokość rachunków. Warto także podkreślić dostępność usługi dla wszystkich abonentów sieci Plus, użytkowników SimPlusa, Mix Plusa, Samych Swoich oraz klientów oferty 36.6. – podsumowuje Dariusz Boduch, z-ca Dyrektora Departamentu Rozwoju Produktów i Usług Polkomtel S.A.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści „drogowskaznik” na numer 8045, pobrać aplikację na swój telefon i uruchomić instalację. Zgodnie z polityką ”wypróbuj zanim zapłacisz”, nowi użytkownicy mogą testować usługę przez 7 dni całkowicie bezpłatnie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry