Dron w abonamencie?

Jeszcze niedawno, jedynym wyborem jaki dawano klientowi przy podpisywaniu umowy było: z telefonem, czy bez? Teraz można wybrać ofertę także z tabletem, laptopem, a nawet… dronem.

Rozrywka w Plusie

Operator sieci Plus proponuje klientom w ramach abonamentu internetowego, tablety, laptopy, czy gratkę dla zapalonych graczy – konsolę PlayStation 4. W zestaw wchodzi kontroler Dualshock z funkcją społecznościową, gra Gra InFamous Second Son i dodatkowo router Huawei B593s-22. W ofercie na 24 miesiące, za 109,90 złotych, konsolę można mieć nawet ponad 1000 złotych taniej niż w sklepie RTV. Inną opcją jest przenośny router marki Huawei, który działa w technologii LTE. Wybierając odpowiednią ofertę, można go mieć już za 3 złote. W niektórych ofertach, poszczególne gadżety są dodawane nie zamiast, a do telefonu. Taką atrakcję stanowi na przykład zegarek Sony SmartWatch 2, który jest wodoodporny i ma dotykowy ekran. Sprzęty są nie zawsze dostępne, należy więc na bieżąco śledzić ofertę operatora.

Telewizor zamiast komórki

Play ma szeroką ofertę sprzętów możliwych do wyboru zamiast telefonu w zwykłym abonamencie. Najbardziej oryginalną opcją jest Parrot AR.Drone 2.0 Elite Edition. To czterowirnikowy helikopter, który dzięki zamontowanej kamerce może służyć do nagrywania terenu z lotu ptaka. Kamera podczas lotu drona, przesyła obraz w czasie rzeczywistym do ekranu urządzenia, które znajduje się w rękach użytkownika, może być to na przykład tablet, czy smartfon. Do kontrolowania urządzenia wymagana jest sieć WiFi. Kolejną możliwością jest zakup oferty z telewizorem LG Smart TV. To wyjątkowe urządzenie, ponieważ jest kompatybilne ze smartfonami, które mogą służyć do sterowania telewizorem. Ponadto dzięki aplikacji LG Cloud, można odtwarzać te same dane z każdego sprzętu, które ma łącze WiFi i zainstalowaną usługę „chmury”. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie www.play.pl w zakładce Bez telefonu.

dron

Modemy i tablety w sieci Orange

Orange oferuje modemy i tablety dodawane do abonamentów internetowych. W atrakcyjnych cenach można zaopatrzyć się na przykład w sprzęt firmy Huawei, czy ZTE – niektóre modele dostępne są już od złotówki. Sieć Orange stworzyła swoją własną chmurę, w której można przechowywać do 5 GB danych. Darmowa jest także ich transmisja. Orange Cloud to usługa polecana przy wyborze oferty z tabletem , czy laptopem. Atrakcyjnym urządzeniem jest właśnie tablet Alcatel One Touch Evo 7 z siedmiocalowym ekranem, dwurdzeniowym procesorem i zainstalowanym systemem Android.

Multimedia w T–Mobile

Tablety to urządzenia oferowane przez operatora sieci T–Mobile. Osoby uważnie śledzące ofertę mogą też co jakiś czas trafić na okazję obejmującą laptopy. Tablety, operator proponuje do abonamentu internetowego, za niską dopłatą. Niezłą ofertą jest na przykład opcja mobilnego Internetu LTE 10 GB. Umowę podpisujemy na 24 miesiące. Do takiego abonamentu operator proponuje nam między innymi Apple iPad mini z funkcją WiFi i 16 GB pamięci. Możemy też znaleźć ofertę z modemem, czy routerem. Podobnie jak inne sieci, T–Mobile stawia na przykład na firmę Huawei, która produkuje niewielkich rozmiarów urządzenia, zapewniające szybką transmisję danych. Wszystkie powyższe oferty są atrakcyjną alternatywą dla typowych umów abonamentowych, dlatego warto je rozważyć podczas wizyty w salonie, czy odwiedzania witryn internetowych sieci.
Dron w abonamencie? 1

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry