Druk na folii wylewanej. Reklama na pojazdach z wyższej półki

Folia wylewana to jedna z najpopularniejszych form nanoszenia treści reklamowych na pojazdy. Stosowanie właśnie tej metody do oklejania pojazdów niesie ze sobą wiele korzyści. W tym wpisie znajdziesz odpowiedzi na takie pytania jak: czym właściwie jest reklama drukowana na folii wylewanej; w jakich sytuacjach znajduje zastosowanie; dlaczego warto wykorzystywać właśnie tą technikę. Więcej informacji znajdziesz także na stronie https://wielkiformat.biz/folia-wylewana

Druk na folii wylewanej. Reklama na pojazdach z wyższej półki 1

Folia wylewana- czym jest?

Najkrócej rzecz ujmując jest ona materiałem samoprzylepnym, a konkretnie rodzajem folii samoprzylepnej. Jednakże jest to specjalna forma – posiada bowiem niezwykle wysokie właściwości aplikacyjne. Zaliczają się do nich przede wszystkim:

  • możliwość resetu pamięci podczas aplikacji,
  • dzięki temu jej zastosowanie umożliwia wielokrotne poprawianie druku – szczególnie pomocna cecha podczas współpracy z niezdecydowanymi klientami,
  • możliwość korygowania przy pomocy wysokiej temperatury,
  • bardzo dobre właściwości do montażu na przetłoczeniach, powierzchniach płaskich, profilowanych, pofałdowanych czy z wystającymi elementami.

Druk na folii wylewanej charakteryzuje się także szczególnie korzystnymi właściwościami użytkowymi. Przede wszystkim należy wspomnieć o wytrzymałości. Naniesione w ten sposób treści potrafią zachować swój pierwotny kształt nawet do 10 lat. Dzieje się tak, ponieważ folia wylewana to materiał szczególnie odporny na warunki atmosferyczne. Do tego jej struktura jest niezwykle elastyczna i rozciągliwa. Całościowo stanowi materiał o najwyższej jakości. Umożliwia prezentowanie nawet najbardziej skomplikowanych grafik. Do aplikacji na powierzchnię pojazdu stosuje się zazwyczaj kilka rodzajów klejów: trwałych, adhezyjnych bądź kanalikowych. Zastosowanie ma charakter zamienny w zależności od czynników takich jak: producent folii czy jej rodzaj. Klej kanalikowy jest o tyle skuteczny, że jego stosowanie do aplikowania folii uniemożliwia tworzenie się pęcherzyków powietrza. Te, jak nie trudno się domyśleć, zdecydowanie obniżałyby wartość estetyczną jak i funkcjonalną ekspozycji.

Druk na folii wylewanej – zastosowanie

Ze względu na wszystkie wcześniej opisane czynniki ta metoda nadrukowywania treści świetnie nadaje się do stosowania na pojazdach. Jak wiemy zapotrzebowanie na ekspozycje reklamowe jest ogromne, a środki komunikacji od dawna pełnią tą funkcję. Druk na folii wylewanej świetnie się sprawdzi na samochodach składających się na floty poszczególnych firm: osobowych, dostawczych itd. Wysoka jakość tego rozwiązania, a także szereg opisanych wcześniej możliwości czyni folię wylewaną jedną z najskuteczniejszych i najbardziej atrakcyjnych form nanoszenia reklam na pojazdy. Szczególnie warto przywołać tutaj trwałość – dla docelowego klienta ogromną korzyścią jest fakt poczynienia inwestycji w reklamą za pomocą druku na folii wylewanej jednorazowo na dłuższy okres czasu – nawet do 10 lat! Ponadto istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia folii – zastosowania dodatkowego laminatu stałego. Pokrycie tym środkiem jest w stanie jeszcze wydłużyć okres żywotności danej reklamy.

Ponadto charakterystyka tego tworzywa daje szerokie możliwości w kontekście samej reklamy. Jest ona nie tylko trwała, ale także daje możliwość wykorzystania całej powierzchni pojazdu do celów reklamowych ze względu na swoją elastyczność. Sam druk daje wiele możliwości personalizacji i korygowania treści. Dodatkowo wysoka jakość wykonania rzucająca się w oczy już na samym pojeździe stanowi o sile i skuteczności reklamy.

Oferta folii wylewanej

Na cenę druku na folii wylewanej składa się kilka czynników. Ostateczna ilość zamawianego materiału jest tym kluczowym. Należy przy tym pamiętać, że celem określenia ilości trzeba precyzyjnie zwymiarować zapotrzebowanie! Ponadto ostateczną cenę kształtują także elementy dodatkowe. Wystarczy tutaj przytoczyć wspominany uprzednio laminat. Kolejna kwestia to możliwość wykonania nadruku w jakości 1440 dpi. Oprócz tego folia może zostać dostarczona także przycięta do oczekiwanego formatu lub wycinana po obrysie. Sprawdź na https://wielkiformat.biz/folia-wylewana

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry