Druk ulotek

Ulotka to standardowe narzędzie promocyjne dla małej i dużej firmy. Rozdawanie ulotek wciąż funkcjonuje w polskich miastach, a rozpowszechnianie w ten sposób informacji o oferowanych usługach pozwala szybko odczuć wyższe zyski. W zależności od rodzaju ulotki i jej atrakcyjności można utrzymać zainteresowanie klienta.

Jednostronnie zadrukowane lub dwustronnie ulotki są świetnym nośnikiem informacji. Sprawdzą się doskonale również podczas wszelkiego rodzaju targów, konferencji, eventów, gdzie istotne jest pozyskanie uwagi potencjalnego klienta. To niemal idealne narzędzie promocji – skuteczne, niedrogie i wygodne.

Druk ulotek w JKB Print to najwyższa jakość, sprawna realizacja i przede wszystkim wysoka efektywność. Oferujemy ulotki w standardowych wymiarach, jak i tych specjalnie wybranych przez naszych klientów. Różne parametry druku, jego technika oraz uszlachetnienia pozwalają na uzyskanie pożądanego efektu nawet przy wyjątkowych projektach.

Druk ulotek – realizacja

Jesteśmy drukarnią online, zatem cały proces zamówienia i realizacji oferujemy zdalnie. Nasi klienci mogą wybierać nie tylko spośród oferty na druk ulotek, ale również licznych materiałów reklamowych i wydawniczych, które uzupełnią ich ofertę oraz umożliwią przeprowadzenie sprawnej i efektywnej kampanii reklamowej. W standardowych rozmiarach i druku ulotek łatwo wycenić usługę w zależności od nakładu, jednak ostatecznej wyceny dokonują nasi specjaliści.

Aby złożyć zamówienie, zapraszamy online – tu nasi specjaliści skomponują najlepszą dla Państwa ofertę na ulotki lub dowolne materiały drukowane. Aby jednak przystąpić do realizacji zamówienia, konieczne jest określenie parametrów, takich jak rodzaju papieru (kreda mat, kreda błysk, odpowiednia gramatura), jego uszlachetnień (folia mat, błysk), nakładu i oczekiwań co do wyglądu, a więc projektu ulotki. Sam projekt musi spełniać określone wymogi co do formatu pliku i sposobu jego przygotowania, o czym informujemy naszych klientów przed złożeniem zamówienia.

Jako drukarnia online, po prawidłowo złożonym zamówieniu określamy czas jego realizacji, który najczęściej uzależniony jest od parametrów druku, jego technologii oraz nakładu. Dostawa zrealizowanego zamówienia odbywa się drogą kurierską, dzięki czemu nasi klienci oszczędzają czas i koszty dojazdu. Na każdym etapie zamówienia do dyspozycji klienta są nasi specjaliści, którzy podpowiedzą najlepsze rozwiązania.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top