Dzień Mobilnych Technologii na Festiwalu Ekonomisty

Opublikowano: 30 listopada 2011. Kategoria: Patronaty. Tagi: ,

Festiwal Ekonomisty to święto Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, w które zaangażowani są pracownicy oraz studenci. Wydarzenie to przyciąga znane osobistości z innych ośrodków naukowych, firm oraz instytucji. W ramach atrakcyjnego tygodniowego przeglądu będą miały miejsce liczne spotkania, wykłady, warsztaty, imprezy charytatywne.

Dzień Mobilnych Technologii na Festiwalu Ekonomisty 1 Koło Naukowe Forum e-Biznesu ponownie doda własną cegiełkę i zorganizuje Dzień Mobilnych Technologii, którego celem będzie upowszechnienie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań mobilnych, które konwertują model funkcjonowania społeczeństwa. Przedsiębiorcy oraz eksperci zaprezentują rozmaite nowości, po czym wspólnie spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie o kierunki technicznego postępu i preferencji konsumentów.

Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w sali numer III. Planowane rozpoczęcie konferencji 11.30.

Wystąpią m.in. przedstawiciele: banku Citi Handlowego, organizacji MasterCard, firmy SkyCash i analityk portalu Bankier.pl. W programie przewidziane są konkursy i atrakcyjne nagrody dla zebranych zainteresowanych tematyką.

Więcej informacji znaleźć można pod tym adresem.

Dawid ZarazińskiDzień Mobilnych Technologii na Festiwalu Ekonomisty

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.