E-commerce w Praktyce – Roadshow Akademii Empathy

Nie wiesz jak wypromować swój biznes w sieci? Chcesz poznać najnowsze trendy na e- rynku? Rusza Roadshow Akademii Empathy, czyli cykl bezpłatnych seminariów E-commerce w Praktyce. Start 19 września.

E-commerce w Praktyce to punkt obowiązkowy w kalendarzu imprez dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, firm prowadzących działalność B2B i B2C oraz pasjonatów branży. Dobra nowina o tajnikach sprzedaży w sieci dotrze aż do pięciu miast Polski. Na liście roadshow znalazły się Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk i Warszawa. Dlaczego warto pojawić się na tych spotkaniach?

Bezpłatne seminaria przygotowane zostały tak, by zaopatrzyć uczestników w zestaw praktycznej wiedzy z prowadzenia działalności w sieci. Prelekcje będą prowadzone w trzech blokach tematycznych. W ramach sesji Prawo i Finanse uczestnicy prześwietlą prawne aspekty działalności i zasady funkcjonowania w przestrzeni wirtualnej, jak również dobre zasady e-commerce oraz systemy finansowe. Na prelekcjach z Biznesu i Marketingu posłuchają m.in. o kreowaniu wizerunku sklepów internetowych, marketingu czy też o certyfikacji. Trzeci blok Technologie pomoże rozwikłać pojęcia takie jak optymalizacja systemów e-commerce, jak również badania użyteczności. Koniec każdego seminarium uwieńczy wystąpienie praktyków internetu – właścicieli i managerów popularnych sklepów internetowych. Swoje success story zaprezentują w tej edycji m.in. twórcy Answear.com, Allegro, meble VOX, Motoricus s.a. oraz Zadowolenie.pl

Wśród Partnerów roadshow znalazły się m.in.: Trusted Shops, HOME.PL, Paybynet (Krajowa Izba Rozliczeniowa), Edisonda, Kancelaria Radcy Prawnego Marianna Poproch-Wesołowska, Unizeto, Fundacja Obserwatorium Zarządzania oraz na konferencji w Krakowie – Shoper.pl.

Roadshow patronują IAB, Bankier, Media FM, Dziennik Internautów 24, WebShake.TV, Nowoczesna Firma, e-commerce.edu.pl, ekomercyjnie.pl, e-biznes.pl i inni.

Aby wziąć udział w seminarium wystarczy dokonać rejestracji na stronie: www.ecommerce.evenea.pl. Warto się pospieszyć, ilość miejsc ograniczona! Na Roadshow 2011 zaprasza organizator imprezy Akademia Empathy i Partnerzy wydarzenia.

Plan seminariów:

  • 19.09.2011 – Kraków – Krakowski Park Technologiczny
  • 20.09.2011 – Wrocław – Wrocławski Park Technologiczny
  • 21.09.2011 – Poznań – Międzynarodowe Targi Poznańskie
  • 22.09.2011 – Gdańsk – Gdański Park Technologiczny
  • 23.09.2011 – Warszawa – Atrium Center

Koordynator Roadshow:

Michał Kraus
tel. 500 079 061
m.kraus@empathy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top