Edytor tekstu online Zoho Writer w języku polskim

Zoho, dostawca aplikacji online we współpracy z firmą MMI Group, zajmującą się implementacją aplikacji Zoho w Polsce, zrealizowało tłumaczenie na język polski internetowego edytora tekstu Zoho Writer.

Udostępniona 18 listopada 2008 polska wersja Zoho Writer ułatwia poruszanie się po edytorze tekstu, natomiast intuicyjne menu usprawnia pracę nad dokumentami. Zoho Writer oferuje wszystkie funkcje, które są zazwyczaj dostępne w tradycyjnych programach służących do edycji tekstu. Wyposażony jest w polski słownik wyrazów bliskoznacznych oraz słownik ortograficzny ułatwiający sprawdzanie poprawności pisowni w naszym ojczystym języku. Program umożliwia współpracę online wielu użytkowników i zapewnia dostęp do danych w dowolnym miejscu o dowolnej porze. Aplikacje Zoho ograniczają konieczność zapisywania danych na przenośnych dyskach – wystarczy zapisać dane w systemie, a następnie odtworzyć je na dowolnym komputerze, który posiada dostęp do internetu. Przydatność Zoho Writera uzupełniona jest przez pakiet funkcjonalnych aplikacji biurowych Zoho, które są w pełni kompatybilne.

Aby ułatwić polskim użytkownikom korzystanie z aplikacji Zoho udostępnia edytor tekstu Zoho Writer w języku polskim za pośrednictwem polskiej strony internetowej www.biznespakiet.pl. Stanowi to dowód zaangażowania w eliminację bariery językowej oraz chęci nawiązania bliższego kontaktu z polskimi użytkownikami zarówno indywidualnymi jak i instytucjonalnymi. Zoho zapowiada również opracowanie polskich wersji językowych kolejnych swoich aplikacji online publikowanych na stronie www.biznespakiet.pl zarządzanej przez MMI Group.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top